پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۲۶۷۴
تاریخ انتشار : ۳۰ تير ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۸
فیفا اعلام کرد با وجود انتشار گزارش رسوایی گسترده کاروان المپیک روسیه در بازی های زمستانی 2014، میزبانی جام جهانی 2018 از روسیه گرفته نمی شود.

شعار سال: به دنبال انتشار گزارش کمیسیون مستقل آژانس جهانی ضد دوپینگ علیه روسیه که در آن ادعا شده است دولت روسیه در دوپینگ گسترده ورزشکاران این کشور در بازی های المپیک زمستانی دست داشته، میزبانی این کشور برای رقابت های جام جهانی 2018 مورد تردید قرار گرفت، اما فیفا با حمایت از روسیه اعلام کرد میزبان جام جهانی 2018 تغییر نخواهد کرد.

فیفا معتقد است در فاصله دو سال مانده به این رقابت ها روسیه به حدی به تجهییزات لازم مجهز خواهد شد که می تواند از پس میزبانی برآید.

سخنگوی فیفا هدف گفت: در جام جهانی فوتبال 2018 و جام کنفدراسیون ها 2017، مانند تمام مسابقات فیفا، فیفا مسئول برنامه ضد دوپینگ است، و اطمینان می دهد که از بالاترین استانداردها، از جمله آخرین دانش روز و توصیه های وادا بهره خواهد گرفت.

تجزیه و تحلیل نمونه ها ، مثل همیشه، در یک آزمایشگاه معتمد وادا انجام خواهد شد می شود، خواه این آزمایشگاه در داخل روسیه و یا در خارج از این کشور و یا هر دو باشد.

فیفا مطمئن است که کمیته سازماندهی جام جهانی و دولت روسیه در فاصله دو سال مانده تا آغاز این مسابقات تمام تلاش خود را خواهند کرد تا رویداد چشمگیری را به هواداران هدیه کنند.

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان، تاریخ انتشار 28 تیر 95 ، کد مطلب: 5697708: www.yjc.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین