پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۲۷۹۵۸
تاریخ انتشار : ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۳
مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزش با اعلام خبر اتمام ۵۰ پروژه ورزشی تا پایان امسال بیان کرد که ۲۳۶ پروژه نیمه تمام در کشور وجود دارد که برای اتمام انها به شش هزار میلیارد اعتبار نیاز داریم.

شعار سال: به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان حسن کریمی که در گردهمایی مدیران کل ورزش و جوانان سراسر کشور سخن می گفت با تاکید بر تعامل مسئولان شرکت توسعه و‌ مدیران استانی اظهار داشت: هیچ فاصله ای بین این دو بخش وجود ندارد و همگی تلاش می کنیم تا در امر توسعه زیر ساخت ها گام های موثری برداشته شود.

او‌ادامه داد که همه ما در دستگاه ورزش یک خانواده هستیم و‌ تعامل خوبی وجود دارد و با توجه به شرایط موجود باید تلاش کنیم به درک‌مشترک از شرایط دست پیدا کنیم‌.

مدیرعامل شرکت توسعه ونگهداری اماکن ورزشی در بخشی از سخنانش گزارشی از پروژه های ورزشی نیمه تمام در سراسر کشور ارائه کرد و‌ بیان داشت : هم اکنون ۲۳۶ پروژه نیمه تمام در سراسر کشور وجود دارد که برای اتمام آنها به ۶ هزار میلیارد اعتبار نیاز داریم و این در حالی است که بودجه امسال ما ۲۴۹ میلیارد تومان است.

او این نکته را مورد توجه قرار داد که تمامی این پروژه ها در دولت قبل کلنگ خورده و میراث دولت گذشته است با این حال تلاش شده تا بخشی از انها تکمیل و‌ به بهره برداری برسد.

کریمی در ادامه توضیح داد که برای اتمام پروژه هایی که مورد نیاز برخی از استان هاست و برای ورزش و‌ مردم استان دارای اهمیت است برنامه ای تنظیم شده و قرار است در جلسه ای با دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در خصوص نحوه تکمیل انها تصمیم گیری شود.

او اظهار امیدواری کرد پس از بررسی پروژه ها ،اثر گذارترین ها در استان ها انتخاب و برای تکمیل شان تقسیم کار عملیاتی و اجرایی صورت بگیرد.

این مقام مسوول در شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی همچنین به اقداماتی که در دولت تدبیر و امید برای تکمیل پروژه ها صورت گرفته از اتمام بیش از ۴۰ پروژه ورزشی با حمایت های دکتر سلطانی فر در سال گذشته خبر داد و اظهار امیدواری کرد که تا پایان سال ۹۸ تعداد ۵۰ پروژه دیگر نیز به بهره برداری برسد.

او گفت: برای برای دستیابی به عدد ۵۰ پروژه ۸۵۰ میلیارد تومان پول می خواهیم.

در ادامه مدیران کل حاضر در این نشست سوالات خود را مطرح کردند و مشکلات را به بحث و تبادل نظر گذاشتند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا، تاریخ 25 مرداد 98، کد مطلب: 885369: www.borna.news


اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین