پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۲۸۲۱۴
تاریخ انتشار : ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۸
اسد قاسمی فرماندار مهران با اشاره به اینکه مهران آماده تردد زوار اربعین حسینی گفت: زیرساخت‌ها این مرز برای تردد در ایام اربعین فراهم است.
شعار سال:فرماندار مهران با اشاره به اینکه مهران آماده تردد زوار اربعین حسینی گفت: زیرساخت‌ها این مرز برای تردد در ایام اربعین فراهم است.

 اسد قاسمی فرماندار مهران گفت: گام‌های موثری در زمینه زیرساخت‌های اربعین برداشته شده و امکانات و زیرساخت‌های استان در اربعین امسال متفاوت‌تر از سال‌های گذشته است.

او افزود: سرعت بخشی به اتمام زیرساخت‌های اربعین با حذف ویزای اربعین مضاعف شده است.

قاسمی عنوان کرد: با توجه به پیش بینی ها، باورمان این است که جمعیتی به مراتب بالاتر از سنوات گذشته از مرز بین المللی مهران تردد خواهند کرد، بنابراین در توسعه زیرساخت‌ها برای خلق عظیم‌ترین کنگره اربعین تلاش مضاعفی کرده ایم تا رضایت زائرین را شاهد باشیم.

او اضافه کرد: برای تسهیل در تردد در زمان اربعین، هرگونه حفاری در زمان اربعین با هماهنگی کمیته حفاری صورت گیرد، و پاسخ استعلامات برای حفاری ظرف ۴۸ ساعت انجام گیرد.

فرماندار مهران یادآورشد: علاوه بر اعتبارات شهرستانی با زحمات و دستور استاندار ایلام برای احداث روگذر و زیرگذر، کنار گذر غربی و روکش آسفالت کنارگذر غربی که نقش بسزایی در تسهیل تردد و روانسازی ترافیک به میزان قریب ۶۰درصد دارد، مبلغی بالغ بر ۳۰میلیارد تومان از محل اعتبارات زیرساخت‌های اربعین و اعتبارات استانی اختصاص داده شده است.
 
شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از  باشگاه خبرنگاران جوان،تاریخ انتشار:29مرداد1398،کدخبر:7042801،www.yjc.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین