پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۳۰۲۲۶
تاریخ انتشار : ۰۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۲
«محمود کاظمی نژاد» پیش از ظهر چهارشنبه در حاشیه بازدید خبرنگاران از کارخانه آرد در جویبار درباره خرید گندم همراه با فضولات حیوانی که در گلستان انجام شد گفت: تمامی ضایعات همراه گندم در فرایند بوجاری حذف می شود و هیچ مشکلی از نظر سلامت و بهداشتی وجود ندارد.

شعارسال: معاون بازرگانی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۲ کشور گفت: هیچ گندم دارای ضایعات و همراه با فضولات تبدیل به آرد نخواهد شد.

 به نقل از مهر، «محمود کاظمی نژاد» پیش از ظهر چهارشنبه در حاشیه بازدید خبرنگاران از کارخانه آرد در جویبار درباره خرید گندم همراه با فضولات حیوانی که در گلستان انجام شد گفت: تمامی ضایعات همراه گندم در فرایند بوجاری حذف می شود و هیچ مشکلی از نظر سلامت و بهداشتی وجود ندارد.

وی گفت: همان گندم وارد شده به کارخانه به چرخه مصرف و آرد وارد نمی شود. زیرا در فرایند بوجاری که در کارخانه صورت می گیرد، گندم پس از پالایش برای آرد مصرف می شود.

وی ادامه داد: خرید گندم همراه با فضولات حیوانی از کشاورزان به ضرر دولت است و خرید چنین گندمی سبب ضرر تجاری کارخانه می شود.

کاظمی نژاد تصریح کرد: در فرایند بوجاری تمامی ضایعات از گندم جدا می شود و خرید گندم همراه با ضایعات سبب شکست تجاری کارخانه می شود از اینرو مردم از نظر بهداشتی و سلامت هیچ نگرانی نداشته باشند.

معاون بازرگانی شرکت غله مازندران افزود: گندمی که به آرد تبدیل می شود فاقد ضایعات بوده و مردم در این زمینه نگرانی نداشته باشند.


سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری تحلیلی حکیم مهر ، تاریخ انتشار 7 شهریور 98، کد خبر: 51655،www.hakimemehr.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین