پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۳۱۱۳۲
تاریخ انتشار : ۱۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۹
بهروز منتقمی، سرپرست پیشین باشگاه پرسپولیس که در مراسم افتتاح خانه پیشکسوتان و تجلیل از محمد نصیری، پیشکسوت وزنه‌برداری، حضور پیدا کرده بود در گفتگو با خبرنگار برنا اظهار داشت: اقدامی بود که باید زودتر انجام می‌شد اما تدبیری که اندیشیده شد بسیار خوب است و باید از کار استقبال کرد. محلی که در نظر گرفته شده با شأن پیشکسوتان که از سرمایه‌های بزرگ هستند همخوانی دارد. امیدوارم برنامه‌ریزان این کار که صندوق پیشکسوتان و قهرمانان هستند با حمایت وزارت ورزش و جوانان و کمیته المپیک شأن و شخصیت جایگاه عزیزان را همیشه در نظر بگیرند.

شعارسال: سرپرست پیشین باشگاه پرسپولیس تهران گفت: انصاری‌فرد باید از مشاورین کارکشته در بخش‌‌های ورزشی، اقتصادی، حقوقی و مالی استفاده کند.

بهروز منتقمی، سرپرست پیشین باشگاه پرسپولیس که در مراسم افتتاح خانه پیشکسوتان و تجلیل از محمد نصیری، پیشکسوت وزنه‌برداری، حضور پیدا کرده بود اظهار داشت: اقدامی بود که باید زودتر انجام می‌شد اما تدبیری که اندیشیده شد بسیار خوب است و باید از کار استقبال کرد. محلی که در نظر گرفته شده با شأن پیشکسوتان که از سرمایه‌های بزرگ هستند همخوانی دارد. امیدوارم برنامه‌ریزان این کار که صندوق پیشکسوتان و قهرمانان هستند با حمایت وزارت ورزش و جوانان و کمیته المپیک شأن و شخصیت جایگاه عزیزان را همیشه در نظر بگیرند.

وی ادامه داد: مدتی است که شروع کردیم و به خانه قهرمانان و پیشکسوتان می‌رویم و به عنوان چهره‌های ماندگار درب منزلشان اسم قهرمانان را با تابلوهایی که از قبل طراحی شده نصب می‌کنیم. این کار را با حضور رنگرز و سلیمی ادامه می‌دهیم و امیدوارم باعث شادمانی پیشکسوتان شود.

منتقمی درخصوص حضور محمدحسن انصاری ‌فرد در پرسپولیس هم اظهار کرد: به آقای انصاری‌فرد تبریک می‌گویم. او از خانواده پرسپولیس است و قبلا هم سابقه مدیریت در پرسپولیس و باشگاه‌های دیگر را داشته و امیدوارم موفق شود. انصاری‌فرد باید از مشاورین کارکشته در بخش‌‌های ورزشی، اقتصادی، حقوقی و مالی استفاده کند تا بتواند امور باشگاه را پیش ببرد.


شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا ،تاریخ انتشار: 13 شهریور1398،کدخبر:893892 www.borna.news،

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین