site traffic analytics تاثیر مواد مخدر بر روی عملکرد جنسی | شعار سال

پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۳۱۱۸۸
تاریخ انتشار : ۱۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۷
اگرچه در اوایل شروع مصرف مخدرها (تریاک، هروئین، مورفین، ترامادول، متادون و...) بطور موقت با کاهش سطح اضطراب، مشکل زودانزالی فرد بهبود می یابد.

شعارسال :اگرچه در اوایل شروع مصرف مخدرها (تریاک، هروئین، مورفین، ترامادول، متادون و...) بطور موقت با کاهش سطح اضطراب، مشکل زودانزالی فرد بهبود می یابد.

اما با افت سطح مواد در خون و بازگشت اضطراب نیاز و فوریت جهت مصرف مجدد مواد و آرامبخشی بالا می رود و در صورت عدم مصرف، زود انزالی باز میگردد و همین قضیه سبب وابستگی فرد به مواد مخدر و اعتیاد خواهد شد.

چنین بنظر میرسد که مواد مخدر در ابتدای مصرف بعلت برداشتن مهارهای روانی فرد و افزایش اعتماد به نفس و خلق فرد باعث افزایش میل جنسی فرد شده، در حالیکه تکرار مصرف مخدرها ولو بطور تفریحی در درازمدت منجر به کاهش انرژی و ایجاد رخوت وافت میل و تحریک پذیری جنسی فرد و و در نهایت عدم تجربه انزال و ارگاسم خواهد شد.

ضمن اینکه مصرف این مواد میتواند اختلالاتی نظیر اضطراب و افسردگی ایجاد نماید و این اختلالات خودشان بطور ثانویه منجر به بروز مشکلات جنسی می شوند.

شعارسال با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت عصر ایران ،تاریخ انتشار 14 شهریور ،کد خبر : 687400،www.asriran.com

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین