site traffic analytics نامزدهای تایید صلاحیت شده استان قزوین حوزه انتخابیه تاکستان | شعار سال

پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۶۱۱۰۳
تاریخ انتشار : ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۸
لیست اسامی نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی استان قزوین حوزه انتخابیه تاکستان که صلاحیت آنها توسط هیات شورای نگهبان احراز شده است و مجاز به شرکت در رقابت انتخاباتی می باشند را می توانید در خبر زیر مشاهده نمایید.

شعار سال:رئیس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: براساس آخرین بررسی‌های شورای نگهبان در خصوص صلاحیت داوطلبان یازدهمین دورۀ انتخابات مجلس شورای اسلامی در مجموع ۱۳۶ نفر از سه حوزۀ انتخابیۀ استان مورد تأیید قرار گرفته و به استان ابلاغ شدند.

منوچهر حبیبی رئیس ستاد انتخابات استان قزوین اظهار: در حوزۀ انتخابیۀ بویین زهرا و آوج ۳۸ نفر، در تاکستان ۲۴ نفر و در حوزۀ انتخابیۀ قزوین، آبیک و البرز ۷۴ نفر تأیید صلاحیت شده‌اند.

وی اضافه کرد: فعالیت‌های تبلیغاتی این دوره از انتخابات از بامداد فردا ۲۴ بهمن ماه شروع می‌شود و در ساعت هشت صبح روز پنجشنبه یکم اسفندماه به پایان خواهد رسید.

حبیبی گفت: ۲۴ ساعت قبل از شروع انتخابات ممنوعیت تبلیغات اعمال می‌شود و روز ۲ اسفندماه نیز حماسه‌ای دیگر با حضور حداکثری مردم در تاریخ انقلاب اسلامی رقم خواهد خورد.

معاون استاندار افزود: یک هزار و ۴۰ شعبه برای جمع آوری آرا در ۲۵ حوزۀ اصلی و فرعی در استان پیش‌بینی شده و تجهیزات مورد نیاز برای برگزاری انتخابات به‌صورت الکترونیکی نیز کاملاً فراهم شده است.

وی در خصوص جابه‌جایی نامزدها از سایر حوزه‌های انتخابیه به استان، گفت: تعداد زیادی درخواست در این زمینه ثبت شده بود که با چهار مورد آنها موافقت شد و دیگر فرصتی برای تغییر حوزۀ انتخابیه وجود ندارد.

حبیبی در خصوص حضور نامزدهای متعدد از سلایق مختلف سیاسی در این دوره از انتخابات، افزود: با توجه به آخرین تغییراتی که در تأیید صلاحیت‌ها صورت گرفت سلایق مختلف از جریان‌ها و گروه‌های سیاسی در این دوره از انتخابات حضور دارند و برای هر کرسی مجلس ۳۴ نفر با هم رقابت می‌کنند.

وی گفت: پیش بینی می‌کنیم میزان مشارکت در این دوره از انتخابات با توجه به حضور سلایق مختلف سیاسی در این رویداد بزرگ، بالاتر از دورۀ قبل باشد.

اسامی تایید صلاحیت شده های حوزه انتخابیه تاکستان:

 رحیم علی نوری

مهدی رحمانی

 رمضانعلی آشوری

ابوالفضل ابراهیمی

خیراله بیکدلو

 صفرعلی طاهری

 بهمن طاهرخانی

میثم رحمانی

روح اله چوبلی

مریم رحمانی

 رجب رحمانی

 حسین رحمانی مهر

 بابک طاهرخانی

 رسول طاهرخانی

 محمد رحمانی

 جمشید طاهرخانی

بهمن طاهرخانی

حمید قراخانی

امیر طاهرخانی

زهراسادات حسینی پور

 اکرم السادات تقوی زاده

 هادی طاهرخانی

سکینه رحمنی

 عباس بیگدلی

سایت شعار سال هیچ گونه تعهدی در قبال و صحت و سقم اسامی منتشره ندارد و فقط بازتابی از منابع آگاه در این زمینه را ارائه می دهد.لذا از کلیه ذی نفعان و ذی صلاحان این امر درخواست می شود در صورت مشاهده هر مغایرتی در ارائه اسامی ،به این سایت اطلاع رسانی شود.

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس،تاریخ انتشار:23بهمن1398،کد خبر: 13981123001038،www.farsnews.com

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین