پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۶۴۷۴۶
تاریخ انتشار : ۱۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵
شهرام آدم نژاد معاون وزیر راه و شهرسازی در حوزه حمل‌ونقل،بیان داشته است که ایرلاین‌ها عامل انتقال ویروس کرونا نبوده اند.
شعارسال: شهرام آدم نژاد با اشاره به اقدامات انجام شده در قبال تسهیل شرایط برای مردم و کاربران حرفه‌ای حمل‌ونقل با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور اظهار داشت: اولین اقدام وزارت راه و شهرسازی به عنوان یکی از ارکان ستاد ملی مدیریت کرونا در کشور، تنظیم پروتکل‌هایی برای ضد عفونی کردن ناوگان حمل‌ونقل عمومی در شقوق مختلف حمل‌ونقل و ایستگاه‌های راه‌آهن، ترمینال‌های فرودگاه‌ها، پایانه‌های بار، مسافر و مرزی همچنین بنادر بود که بنا بر دستور وزیر راه و شهرسازی به عنوان رئیس کمیته حمل‌ونقل ستاد ملی مدیریت ویروس کرونا انجام شد.  وی افزود: خوشبختانه مشکلات مربوط به تأمین مواد ضد عفونی کننده برای پاکسازی ناوگان حمل‌ونقل عمومی، ایستگاه‌های راه‌آهن، ترمینال‌های فرودگاه‌ها، پایانه‌های بار، مسافر و مرزی همچنین بنادر با همکاری وزارت صنعت معدن و تجارت رفع شد.

معاون حمل‌ونقل وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، پس از بررسی و انجام آزمایشات تخصصی اعلام کرد که ویروس کرونا با پرواز‌های متعلق به ایرلاین‌های داخلی به کشور منتقل نشده است.

آدم نژاد به نقل از وزارت بهداشت عنوان نموده اند که این وزارتخانه پس از بررسی و انجام آزمایشات تخصصی اعلام کرد که ویروس کرونا با پرواز‌های متعلق به ایرلاین‌های داخلی به کشور منتقل نشده است. بر این اساس برخی از سوالات ما می‌بایست طبق قانون شفافیت اطلاعات، حداکثر ظرف ۱۰ روز کاری، پاسخ داده شود.
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری ایرلاین پرس، تاریخ 16 اسفند 98، کد مطلب:282732 : www.airlinepress.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین