site traffic analytics سوخت‌گیری در جایگاه‌های CNG فقط با کارت بانکی | شعار سال

پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۶۵۵۹۵
تاریخ انتشار : ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۳
محسن جوهری رییس هیات مدیره انجمن صنفی سی.ان.جی تاکید کرد: مردم به‌هنگام سوخت‌گیری در جایگاه‌های سی.ان.جی، ضمن پیاده شدن از خودرو، اجازه دهند تا پرسنل جایگاه‌ها عملیات سوخت‌گیری را انجام دهند و از لمس نازل و سایر تجهیزات جایگاه‌ها خودداری کنند.

شعار سال :مردم به‌هنگام سوخت‌گیری در جایگاه‌های سی.ان.جی، ضمن پیاده شدن از خودرو، اجازه دهند تا پرسنل جایگاه‌ها عملیات سوخت‌گیری را انجام دهند و از لمس نازل و سایر تجهیزات جایگاه‌ها خودداری کنند.

محسن جوهری، گفت: ویروس کرونا از طریق اسکناس به راحتی می‌تواند مردم و پرسنل جایگاه‌های سوخت را به این بیماری مبتلا کند. در این خصوص علیرغم درخواست‌های مکرر از مردم برای پرداخت هزینه سوخت خودروی خود از طریق کارت بانکی، همچنان بسیاری از مشتریان اصرار به پرداخت نقدی دارند که با توجه به دستورالعمل جدید بانک مرکزی و عدم دریافت وجوه نقد توسط بانک‌ها، از مردم تقاضا داریم هزینه سوخت خودروی خود را از طریق کارت پرداخت کنند.

افزود: جایگاه‌های سوخت برای تهیه اقلام بهداشتی و ضدعفونی ‌کننده با مشکل مواجه هستند و در بسیاری از شهرها این مواد بسیار کمیاب است، بنابراین از مردم تقاضا داریم برای قطع زنجیره ابتلا به این ویروس، در جایگاه‌های سوخت پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرده و با پرسنل همکاری داشته باشند.

رییس هیات مدیره انجمن صنفی سی.ان.جی کشور خاطر نشان کرد: مردم به‌هنگام سوخت‌گیری در جایگاه‌های سی.ان.جی، ضمن پیاده شدن از خودرو، اجازه دهند تا پرسنل جایگاه‌ها عملیات سوختگیری را انجام دهند و از لمس نازل و سایر تجهیزات جایگاه‌ها خودداری کنند.

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایلنا،تاریخ انتشار:23اسفند1398،کد خبر: 885374،www.ilna.news

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین