پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۶۹۲۶۶
تاریخ انتشار : ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۵
در این خبر تصویر دو بیمارستان را می بینید که دو هزار تختخوابی هستند.اما یکی را ارتش راه اندازی کرده بود در نمایشگاه تهران،که بعدا گفتند بیمارستان نیست و نقاهتگاست! و یک بیمارستان مشابه اروپایی آن را هم می بینید که همین هفته راه اندازی شده است برای بیماران مبتلا به کرونا.قضاوت با شما .کدام بیمارستان می تواند برای ریکاوری یک بیمار کرونایی مناسب باشد؟

شعار سال :بالایی بیمارستان دو هزار تختخوابی است که ارتش راه اندازی کرده بود در نمایشگاه تهران، و پایینی مشابه اروپایی آن: یک بیمارستان دو هزار تختخوابی که همین هفته راه اندازی شده است برای بیماران مبتلا به کرونا.

هر دو بیمارستان ،دو هزار تختخوابی هستند اما این کجا و آن کجا!

اشاره: در خبرها عینا آمده بود بیمارستان دوهزارتختخوابی ارتش، اما بعد که مردم گفتند اینها همین تختهای آسایشگاه پادگان است که سربازها منتقلشان کرده اند توی نمایشگاه، گفتند نه، این نقاهتگاه است. اما به عنوان نقاهتگاه هم چنین سوله درندشت، بی هیچ امکانات مراقبتی و سرویس بهداشتی، به نظر نمی رسد جای مناسبی باشد برای ریکاوری یک بیمار مبتلا به کرونا که احتمالا بخشی از سیستم تنفسی اش دچار آسیب شده است.

 

منبع ؛فضای مجازی

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین