پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۷۳۶۹۷
تاریخ انتشار : ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۹
عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی جزئیاتی از علت تأخیر در قرائت گزارش پرونده تخلفات تحصیلی حسین فریدون در مجلس را اعلام کرد.
شعار سال: احمد امیرآبادی عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتقاد تعدادی از نمایندگان مجلس مبنی بر قرائت نشدن گزارش کمیسیون آموزش درباره تخلفات تحصیلی حسین فریدون در صحن مجلس، گفت: گزارش کمیسیون آموزش و تحقیقات درباره پرونده تحصیلی آقای حسین فریدون به هیئت‌رئیسه مجلس واصل شده است.

وی ادامه داد: به طور قطع گزارش کمیسیون آموزش درباره پرونده تحصیلی آقای فریدون در مجلس قرائت می‌شود و در دستورکار جلسات علنی نیز قرار دارد.


عضو هیئت‌رئیسه مجلس در تشریح علت قرائت نشدن گزارش پرونده تحصیلی حسین فریدون در صحن مجلس اظهار داشت: با توجه به اینکه در هفته‌های اخیر مجلس جلسات ویژه‌ای برای موضوع کرونا داشت و همین طور طرح دوفوریتی الحاق تبصره‌ای به قانون انتخابات در دستورکار نمایندگان قرار گرفته، بنابراین فرصتی برای قرائت گزارش پرونده تحصیلی حسین فریدون ایجاد نشده است.

امیرآبادی ادامه داد: پس از اتمام بررسی طرح دوفوریتی الحاق یک تبصره به قانون انتخابات، گزارش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره پرونده تحصیلی حسین فریدون قرائت می‌شود و هیچگونه پنهان‌کاری و یا نیت سوئی در این زمینه وجود ندارد.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس در پایان درباره زمان قرائت گزارش پرونده تحصیلی حسین فریدون در مجلس، خاطرنشان کرد: هنوز نمی‌توان زمان دقیقی برای آن اعلام کرد، اما به محض اتمام بررسی طرح دوفوریتی الحاق یک تبصره به قانون انتخابات، این گزارش در یکی از جلسات علنی پارلمان قرائت خواهد شد.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری تسنیم ، تاریخ انتشار: 13 اردیبهشت 1399 ، شماره خبر: 2255384 ، www.tasnimnews.com

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین