پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۷۶۲۴۶
تاریخ انتشار : ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۹
مصوبات ستاد ملی زن و خانواده در خصوص شاخص‌های خانواده در ۱۰ محور و ۴۵ مؤلفه در دولت تصویب و به معاونت رئیس جمهور در امور زنان و خانواده ابلاغ شد.
شعار سال: هیئت وزیران در جلسه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ به پیشنهاد معاونت رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و در اجرای ماده (۳) آیین‌نامه تشکیل ستاد ملی زن و خانواده، محور‌ها و مؤلفه‌های شاخص‌های خانواده را در ۱۰ محور و ۴۵ مؤلفه تصویب کرد.

دبیرخانه ستاد ملی زن و خانواده، کارگروهی مرکب از دستگاه‌های موضوع سیاست‌های کلی خانواده ابلاغی مقام معظم رهبری و ماده (۱۰۲) قانون برنامه پنجساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران – مصوب ۱۳۹۵- تشکیل دهد تا شاخص‌های اختصاصی ذیل مؤلفه‌های جدول مذکور را تدوین و ابلاغ کند و همچنین با همکاری مرکز آمار ایران شناسنامه شاخص‌ها را نیز تدوین و ابلاغ کند.

گفتنی است، دستگاه‌های اجرایی موظفند اعتبارات لازم برای اجرای این تصویب‌نامه را در قالب بودجه سنواتی خود پیش بینی کنند.

با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از سایت کابینه دولت، تاریخ انتشار: 21 اردیبهشت 1399 ، کدخبر: ۶۸۴۷، www.cabinetoffice.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین