پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۷۶۴۳۵
تاریخ انتشار : ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۵
همانطور که احتمالا از اخبار شنیده یا خوانده اید،شرکت کارآفرینان آوا سلامت،همان شرکتی است که سعید نمکی وزیر بهداشت در گفتگویی در مورد وضعیت آن اظهار کرده بودند که شرکت‌های آوای سلامت را تعطیل می‌کنم و در حال حاضر مشغول حسابرسی به این شرکت‌ها هستیم و بعد از روشن شدن وضعیت مالی‌شان آن‌ها را تعطیل می‌کنیم.حال می بینیم که دو عضو جامعه پرستاری که پست های کلیدی دارند(مریم حضرتی و محمد میرزابیگی)،در لیست اعضای این شرکت هستند!
شعار سال: سعید نمکی وزیر بهداشت در گفتگویی در مورد وضعیت شرکت‌های آوای سلامت اظهار کرده بودند که : هنوز سر آن صحبت اولیه خود هستم و همانطور که گفتم شرکت‌های آوای سلامت را تعطیل می‌کنم.

وی افزود: در حال حاضر مشغول حسابرسی به این شرکت‌ها هستیم و بعد از روشن شدن وضعیت مالی‌شان آن‌ها را تعطیل می‌کنیم.

وزیر بهداشت در توضیح اینکه چرا قصد تعطیلی شرکت‌های آوای سلامت را دارد، گفت: شرکت‌های آوای سلامت شرکت‌هایی هستند که در کنار وزارت بهداشت موازی کاری می‌کنند و ادامه فعالیتشان به صلاح نیست.
این شرکت‌ها نه از هیأت وزیران و نه از مجلس مصوبه‌ای داشتند و تماماً به صورت خصولتی در زیر مجموعه هیأت امنای ارزی وزارت بهداشت فعالیت می‌کردند که عملاً با عنوان یک رقیب پرقدرت بخش خصوصی به یک حیاط خلوت برای وزارت بهداشت تبدیل شده بود. البته قاضی زاده هاشمی وزیر سابق بهداشت نسبت به ادامه فعالیت این شرکت‌ها پافشاری بسیاری داشت و هیچ وقت در مقابل رسانه‌ها حاضر به شفاف سازی در این خصوص نشد.

یک منبع آگاه در خصوص این شرکت‌ها گفت: در این خصوص پرونده‌ای در دستگاه قضائی تشکیل شده است و مبالغ قابل توجهی نیز به خزانه دولت برگشت داده شده است.

در اینجا سندی را می‌بینید که نشان می‌دهد مریم حضرتی معاونت پرستاری و محمد میرزابیگی رئیس نظام پرستاری نیز از اعضای شرکت کارآفرینان آوا سلامت هستند.
بنیانگذاران برده داری و ایجاد نیروهای شرکتی در وزارت بهداشت

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر، تاریخ انتشار:۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، کد خبر:۴۶۰۶۶۳۵، www.mehrnews.com

برگرفته از فضای مجازی
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین