پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۷۷۳۴۵
تاریخ انتشار : ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۸
مجری سابق برنامه هفت در اینستاگرام خود به حضور برخی روحانیان در تلویزیون به‌عنوان مجری واکنش نشان داد.
شعار سال: محمود گبرلو، مجری سابق برنامه هفت در اینستاگرام خود نوشت: "جدیدا روحانیت هم به جمع مجری‌های تلویزیونی اضافه شدند خداروشکر افراد خوش تیپ و خوش بیان انتخاب کردند. در گفتمان خیلی شیرین سخن می‌گویند و از اندیشه‌های دینی برای هدایت و همدلی با میهمانان خوب استفاده می‌کنند و ذهنیت بیندگان را نسبت به روحانیت اصیل خیلی روشن و آگاه می‌کنند؛ و در مجموع در مقابل موج ضد روحانیت که برخی (چه خود روحانیون محترم و چه بدخواهان) در جامعه منتشر کردند بهانه خوبی است برای تطهیر شدن و مردمی ماندن روحانیت معظم، اما معتقدم شان روحانیت اجرای یک برنامه تلویزیونی نیست.

مردم از شخصی که لباس مقدس پیامبر را به تن کرده انتظار هدایت گری و ارشاد و تبیین دین دارند نه مجری گری! که اصلا یک داستان دیگر است. اجرا در تلویزیون آداب خودش رو دارد که واقعا برخی عزیزان امثال علیخانی رشید پور و خسروی خیلی حرفه‌ای و کاربلد انجام میدهند. اما این لباس برای جایگاه بزرگتر و مهم تری دوخته شده است. بین تیمسار و سرهنگ خیلی فاصله است".
 
شعار سال با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری انتخاب، کدخبر:  ۵۵۰۷۵۲، تاریخ انتشار: 2خرداد 1399، entekhab.ir
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین