پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۷۸۵۳۶
تاریخ انتشار : ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۳
فاصله شبکه ۳ با شبکه های دیگر در میزان دریافت بودجه حداقل ۲ برابر است. این شبکه پرهزینه ترین کانال تلویزیونی سیماست. شایعه‌ای که اخیراً گاه گاه منتشر می‌شود این است که مدیران صداوسیما بخشی از بودجه را با انتصاب تهیه کننده سفارشی برای خود برمی‌دارند!

شعار سال: بر اساس اخبار واصله در سال ۹۸ شبکه های ۳، شبکه یک و شبکه های نسیم و ۲ پرهزینه ترین شبکه های صدا و سیما بوده اند که فاصله شبکه ۳ با سه شبکه دیگر حداقل ۲ برابر بوده که نشان می دهد این شبکه پرهزینه ترین کانال تلویزیونی سیماست. شایعه‌ای که اخیراً گاه گاه منتشر می‌شود این است که مدیران صداوسیما بخشی از بودجه را با انتصاب تهیه کننده سفارشی برای خود برمی‌دارند!

 شبکه ۳ در سال ۹۸ مبلغ ۸۰ میلیارد تومان بودجه دریافت کرده و بعد از شبکه ۳ شبکه یک و نسیم با ۴۰ میلیارد تومان و شبکه ۲ با ۳۷ میلیارد تومان در رتبه های بعدی قرار گرفته اند.

 بر این اساس فاصله شبکه ۳ با شبکه های دیگر در میزان دریافت بودجه حداقل ۲ برابر است و بر اساس نظرسنجی اعلام شده توسط مرکز تحقیقات صدا و سیما این شبکه در نوروز ۹۹ در یک دهه گذشته جای خود را به عنوان پربیننده ترین شبکه از دست داد و در فصل زمستان ۹۸ نیز در میزان رشد یک ساله خود در رتبه ۱۶ شبکه های صدا و سیما قرار گرفته است.

برگرفته از فضای مجازی
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین