پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۰۰۰۴۷
تاریخ انتشار : ۲۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۱
نظامیان روسی از ابتدا قصد ساخت چهار کشتی ۲۲۱۶۰ را داشته اند و بعدا تعداد آنها به ۱۲ عدد رسیده است.

شعار سال: کارشناسان معتقدند: «علی رغم جابه جایی در آب به طور کلی ۱۸۰۰ تن، این کشتی توپ قوی و سیستم پدافند هوایی با برد کوتاه دریافت کرده است.» ویژگی اصلی کشتی های روسی جدید پنهان بودن آنها و امکان پرتاب موشک های بالدار کالیبر است.

به واسطه قدرت نظامی و خصوصیت حرکتی این واحد های جنگی بخش وسعی از برنامه ها را اجرا می کنند. این حقیقت نیز گویای موفقیت است که نظامیان روسی از ابتدا قصد ساخت چهار کشتی ۲۲۱۶۰ را داشته اند و بعدا تعداد آنها به ۱۲ عدد رسیده است.

در ماه مه ناوگان نظامی دریایی روسیه اطلاع داد که برای دفاع از زیردریایی های استراتژیکی و پایگاه های دریایی مرتبط از زیردریایی دشمن‌ از «گردان شکارچی» استفاده می کند که شامل بالگردهای ضد زیردریایی کا۲۷، کشتی های کوچک ضد زیردریایی و همچنین کشتی های پروژه ۲۲۱۶۰ است.

 

 

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری اسپوتنیک، تاریخ انتشار: ۲4 شهریور ۱۳۹۹، کد خبر: -،ir.sputniknews.com

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین