پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۰۰۲۲۲
تاریخ انتشار : ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۹
تفاهم‌نامه چهارجانبه شرکت خدمات حمایتی کشاورزی، بانک صنعت و معدن، تولید کنندگان کود‌های فسفاته و تأمین کننده خاک فسفات برای تولید ۵۰۰ هزار تن کود سوپر فسفات ساده منعقد شد.
شعار سال: در راستای سیاست افزایش ضریب خوداتکایی کشور در تولید کود‌های فسفاته، در هفدهمین جلسه کارگروه خودکفایی کود‌های کشاورزی که به دعوت مجری طرح خودکفایی کود‌های کشاورزی با حضور مسئولان بانک صنعت و معدن، تولید کنندگان داخلی کود‌های فسفاته و تأمین کننده خاک فسفات‏ برگزار شد، توافق شد که با تأمین مالی پروژه بزرگ تولید کود فسفاته در ایران توسط بانک صنعت و معدن، خاک فسفات مورد نیاز به مقدار ۵۰۰ هزار تن توسط تأمین کننده خاک تحویل تولید کنندگان کود‌های فسفاته شده و شرکت خدمات حمایتی کشاورزی نیز خرید و توزیع تضمینی این محصول را تعهد کرد.

مجری طرح خودکفایی کود‌های کشاورزی و مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی، تفاهم‌نامه مذکور را گامی بلند و اساسی در مسیر خودکفایی کشور در تولید کود‌های فسفاته برشمرد و از مدل توافق شده به عنوان مدلی که منافع همه طرف‌های تفاهم‌نامه را تأمین و تضمین می‌کند، یاد کرد. حمید رسولی گفت: اجرای این تفاهم‌نامه از هفته آتی آغاز و عملیاتی خواهد شد.

گفتنی است؛ در برنامه تامین، تدارک و توزیع کود‌های کشاورزی که برای اجرا در سال ۹۹ از سوی وزارت جهاد کشاورزی ابلاغ شده است، تامین، تدارک و توزیع ۵۸۷ هزار تن کود‌های فسفاته مورد تاکید قرار گرفته است.


شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته ازصنعت غذا و کشاورزی، تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۹، کد خبر: agrofoodnews.com،۵۲۰۱۳
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین