پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۰۰۵۷۳
تاریخ انتشار : ۲۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۲
بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی در توئیتر و اینستاگرام به دریافت پیامک کشف حجاب و احضار خود به «پلیس امنیت اخلاقی» واکنش نشان دادند.
شعار سال: در چند روز اخیر جمع کثیری از کاربران فضای مجازی در ایران به دریافت پیامک «کشف حجاب در خودرو» و احضار به «پلیس امنیت اخلاقی» خبر می‌دهند که در میان این افراد خانم‌های محجبه، چهره‌های مشهور و یک روحانی نیز دیده می‌شود که از دریافت چنین پیامکی متعجب هستند و به آن واکنش نشان می‌دهند.

پست اینستاگرامی یک خواننده و توئیت یک روحانی در این‌باره با واکنش‌های فراوان و بازتاب در برخی رسانه‌های خبری همراه شد. مرتضی روحانی، مدیر مجله و انتشارات «ترجمان»، با انتشار تصویری از پیامک دریافتی به کنایه نوشت: «آقا من نمی‌دانستم عمامه از سر برداشتن هم کشف حجاب میشه. بگذریم از اینکه خدا می‌دونه من خیابان اندرزگو نبودم! آخه چرا؟»
تعداد بازدید : 2

امید نعمتی، خواننده پاپ نیز در اینستاگرام خود نوشت: «آدم قرنطینه تو خونه هم نشسته باشه، باز یک داستانی باید درست بشه. الان باید توی این کرونا و وضعیت مردم رو الکی بکشونین کلانتری؟»

بسیاری از کاربران عنوان می‌کنند سال گذشته نیز چنین اتفاقی رخ داد و در نهایت آن را یک اشتباه خواندند، اما این اتفاق با هدف مشخص صورت می‌گیرد؛ اینکه بخواهند از این طریق بخشی از بودجه خود را تامین کنند و یا برای پرت کردن حواس مردم از یک موضوع خاص انجام می‌شود.

برخی از این کاربران معتقدند ارسال این پیامک‌ها به شهروندان همزمان با شدت گرفتن واکنش‌ها در رسانه‌های اجتماعی به اعدام نوید افکاری بوده تا توجه بسیاری از شهروندان را از این موضوع سلب کنند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری اسپوتنیک، تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۹، کد خبر: ۲۰۲۰۰۹۱۶۶۹۳۱۱۳۷، www. tasnimnews.com
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین