پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۴۲۶۱۳
تاریخ انتشار : ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۲:۴۷
امروز، پایان مهلت ثبت‌نام مجددی است که سازمان سنجش آموزش کشور برای ثبت‌نام و ویرایش اطلاعات کنکور کارشناسی ارشد تعیین کرده است.
شعار سال: قرار بود کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ در تاریخ‌های ۵، ۶ و ۷ خرداد ماه ۱۴۰۰ یعنی ماه آینده برگزار شود، اما ستاد کرونا ورود پیدا کرد و زمان این آزمون را به تعویق انداخت.

بر همین اساس مقرر شد که آزمون کارشناسی ارشد در روز‌های ۶، ۷ و ۸ مرداد برگزار شود که این تغییر زمان آزمون منجر شد که سازمان سنجش، امکان جدیدی برای ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد و تغییرات احتمالی اطلاعات برخی داوطلبان فراهم کند.

سازمان سنجش آموزش کشور زمان ۲۱ تا ۲۵ اردیبهشت را برای ثبت‌نام داوطلبان علاقه‌مند پیش‌بینی کرد که امروز، آخرین مهلت این زمان است؛ برای ثبت‌نام و ویرایش اطلاعات کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ می‌توانید به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنید.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات، برگرفته از فارس، تاریخ انتشار:۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰، کد خبر:۱۴۰۰۰۲۲۵۰۰۰۰۲۹، www.farsnews.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین