پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۵۱۰۰۸
تاریخ انتشار : ۲۶ تير ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۱
سلطانی فر در قالب دل نوشته ای، اقدام به ابراز تسلیت و تاسف برای درگذشت حمیدرضا صدر نموده و با حسی نوستالوژیک یادی از خاطرات قدیمی نموده و استشهاد طلبی هم از چند نفر نموده است. سوال اینجاست که چرا در زمان حیات ایشان، توجه به نظرات، انتقادات و اعتراضات نامبرده نمی‌شد و نمی‌کردید؟ چرا از توانمندی‌های نامبرده استفاده حداکثری ننمودید؟ و .... بر این قاعده، این سوال مطرح می‌شود که آیا سلطانی فر درصدد استفاده حداکثری از یک رویداد به نفع خود است؟ اگر این گمانه حتی به حد کمی هم درست باشد، باید فاتحه اخلاق در ورزش را خوانده شده دانست.
شعار سال: مسعود سلطانی فر برای حمیدرضا صدر نوشت: نخستین دیدارمان در محله ما خیابان هدایت و صف نانوایی را خوب به خاطر دارم، از علاقمندی من به فوتبال گفتی و درمورد فوتبال اروپا و فوتبال ایران و مشکلات و فرصت‌های آن حرف زدیم، سال‌ها از آن روز گذشت، ولی ارتباط من با دانش و منش شما از مسیر برنامه‌های ورزشی قطع نشد تا روزی که نماهنگ عادل فردوسی پور را دیدم و آرزوی شفا و دعا برای سلامتی شما، تنم لرزید!

نگران و با اشتیاق شنیدن مجدد صدای پر انرژی شما به مازیار ناظمی زنگ زدم و پیگیر ارتباط و دیدار وعیادت از شما هم محل قدیمی خیابان هدایت بودم تا اینکه شنیدم در ایران نیستید. دعای خیرم برای شما بود و امروز بسیار متاسفم خبر ارتحال آن مرد دوست داشتنی فرصت مغتنم گفتگو آخر را از من گرفت.
 
دل نوشته وزیر ورزش برای درگذشت حمیدرضا صدر یا مصادره نام و یاد ایشان؟

فوتبال ایران چه مفسر نازنین و مرد بزرگی را از دست داد، آن صدای مطمئن با نکات دقیق و فنی و بی طرف و مصلح و آموزنده و مودب برای هر ایرانی فوتبالدوستی مانا و خاطره انگیز است تفسیر‌های حمیدرضا صدر فقط فوتبال نبود مجموعه‌ای از نگاه جامعه شناختی و آکنده از نکات ارزشمند تحولات اجتماعی و حتی هنری که اثر آن به جان هر شیفته فوتبالی می‌نشست.

به سهم خود این ضایعه غم بار را تسلیت می‌گویم، ولی نام عزیزش جاودانه خواهد ماند امیدوارم روح ایشان در ارامش بوده و با روح شهدای کربلا محشور شود و خداوند به خانواده ایشان و همه مردم فوتبالدوست صبر وشکیبایی بدهد. یادت برای همیشه در دلهایمان خواهد ماند.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از عصر ایران، تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۴۰۰، کدخبر: ۷۹۳۸۸۷، www.asriran.com
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین