پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۵۱۵۱۵
تاریخ انتشار : ۳۰ تير ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۱
اهمیت و ضرورت تقویت سازمان حساسی نظیر سازمان بازرسی کل کشور بر هیچ برنامه ریز توسعه و سیاستگذاری پوشیده نیست. سوالمان از ریاست محترم سازمان بازرسی کشور این است که آیا قبول دارید که حدود 30 درصد از تقصیرهای وضع موجود کشور، بر عهده سازمان شماست. چگونه بحث جامعیت و مانعیت ، شمول پذیری و راهبردنگری در فعالیت های سازمان را اثبات می کنید؟ همه جا هستید ، اما عملکرد راهبردی و تغییرات بنیادین از شما مشاهده نمی کنیم. ما منتظر توضیحات شفاف شما برای انتشار هستیم. همچنین آمادگی برای برگزاری نشست های آسیب شناسانه با کارشناسان ارشد سازمان بازرسی هستیم. تا دیر نشده ، لطفا بشنوید و عمل کنید. لازم به توضیح است که اخیرا، ریاست محترم سازمان بازرسی کل کشور بیان نموده اند که بازرسان سازمان بازرسی موظف به شناسایی عوامل معطل ماندن مردم در ادارات شدند .
شعار سال : در ابلاغیه حجت الاسلام والمسلمین درویشیان، بررسی عملکرد دستگاه‌های اجرایی و شناسایی عوامل معطل ماندن مردم در ادارات و سازمان‌ها مورد تاکید قرار گرفته است.
 
 
سازمان بازرسی به کمک ارباب رجوع می‌آید
 
حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای در جلسه دوشنبه شورای عالی قوه قضائیه یکی از وظایف اصلی حراست‌های دستگاه‌ها را برخورد با عوامل معطل ماندن مردم در ادارات و کسانی که چوب لای چرخ می‌گذارند و یا خدماتشان با فساد همراه است دانست و به سازمان بازرسی کل کشور دستور داد تا از آن‌ها گزارش بخواهد.

همچنین در ابلاغیه حجت الاسلام والمسلمین درویشیان به معاونین و بازرسان کل این سازمان، پیرو تاکید رییس قوه قضائیه درخصوص کنترل افزایش قیمت برخی کالا‌های مورد نیاز کشور به دادستان کل کشور و سازمان بازرسی کل کشور، برخورد مقتضی بازرسان سازمان بازرسی با عناصر خاطی در دستگاه‌های اجرایی تصریح شده است.

شعار سال، بااندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا، تاریخ انتشار:۳۰ تیر ۱۴۰۰، کدخبر:۱۴۰۰۰۴۳۰۲۱۷۸۶، /www.isna.ir
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین