پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۵۹۷۶۳
تاریخ انتشار : ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۱
آزمون کتبی جذب دفتریاری، امروز جمعه رأس ساعت ۹ صبح تا ۱۱ به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار شد.

شعار سال: به نقل از روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، مهدی اقبال معاون امور اسناد، مهدی بهادر مدیر کل حوزه ریاست، بابازاده مدیر کل حفاظت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از روند برگزاری آزمون جذب دفتریاری دفاتر اسناد رسمی که همزمان با سراسر کشور برگزار شد، بازدید کردند.
 
بنابراین گزارش، مطابق مواد ۳ و ۵ آئین نامه دفاتر اسناد رسمی، شرکت کنندگان در این آزمون پس از معرفی توسط سردفتران اسناد رسمی و شرکت در آن در صورت قبولی نهایی به عنوان دفتریار اسناد رسمی مشغول به کار خواهند شد.
 
همچنین پذیرفته شدگان نهایی آزمون دفتریاری پس از موفقیت در آزمون شفاهی (اختیار) معرفی خواهند شد. مجموع داوطلبان شرکت کننده در این آزمون ۱۱۸۷ نفر شامل ۵۰۷ نفر مرد و ۶۸۰ نفر زن هستند.
 
شرکت کنندگان به ۱۰۰ سوال از مواد امتحانی شامل پنج بخش: احکام و معارف اسلامی، ادبیات فارسی، حقوق ثبتی، حقوق مدنی و آئین نامه و مقررات دفاتر اسناد رسمی پاسخ دادند. لازم به ذکر است این آزمون قبلاً به صورت متمرکز در تهران برگزار می‌گردید و امسال برای اولین بار به صورت هماهنگ و همزمان در حوزه‌های امتحانی ۳۱ استان سراسر کشور برگزار شد.


شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر ، تاریخ انتشار:   26 شهریور   1400، کدخبر: 5306818، www.mehrnews.com

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین