پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۱۹۱۲
تاریخ انتشار : ۱۵ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۱
ظریف در کلاب هاوس گفت: من در مجلس گفتم در برجام کلمه‌ی "تعلیق" وجود نداره. اشتباه از من بود. چهار بار کلمه‌ی "تعلیق" در برجام وجود دارد، ولی مذاکره‌کننده‌ی ما به من اطلاع نداده بود.
شعار سال: ظریف در کلاب هاوس گفت: من در مجلس گفتم در برجام کلمه‌ی "تعلیق" وجود نداره. اشتباه از من بود. چهار بار کلمه‌ی "تعلیق" در برجام وجود دارد، ولی مذاکره‌کننده‌ی ما به من اطلاع نداده بود.

این اعتراف دردناک درباره بی اطلاعی از متن برجام در حالی انجام می‌شود که طی ۸ سال گذشته به دلیل توافق ناقص و بدون تضمین برجام فشار‌های معیشتی و اقتصادی زیادی به مردم ایران تحمیل شده است.

بسیاری از فعالان سیاسی، اقتصادی و رسانه‌ای کشور خواستار محاکمه عوامل بروز چنین شرایطی و تحمیل دشواری ها، ترور‌ها و نفوذ‌های جبران ناپذیر در کشور هستند.
تعداد بازدید : 0
 
خوش‌چشم، کارشناس مسائل بین‌الملل در باره این اعتراف ظریف اینگونه اظهار داشت: مفهوم تعلیق ۲۳ بار در برجام آمده است و این چیزی نبوده که از چشم تیم مذاکره دور باشد.
 
‏اعتراف شبیه رسوایی ظریف درباره برجام: از متن برجام اطلاع نداشتم!
 
اشتباهات برجامی ظریف
 
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از دانا، تاریخ انتشار: ۱۵مهر ۱۴۰۰، کد خبر:۱۷۷۴۰۷۹، dana.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین