پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۲۲۸۰
تاریخ انتشار : ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۸
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مرکزی گفت: معضل اصلی هپکو مالکیت این شرکت بود که با بازگرداندن آن به دولت حل شد و اکنون امیدواریم هپکو به روز‌های اوج خود بازگردد.
شعار سال: سعید فرخی شامگاه شنبه در جلسه بررسی آخرین وضعیت شرکت هپکو با بیان اینکه هپکو نام بزرگی را در خاورمیانه داشته و دارد، اظهار کرد: مساله بحران مالکیت از همان ابتدا یکی از موضوعات اصلی بود و هر آنچه به سر هپکو آمد ناشی از این معضل بود. پیچیدگی‌های بسیاری را در این عرصه شاهد بودیم و با درایت مجموعه استان و دولت مساله در سال ۹۸ حل شد و به نتیجه رسیدیم که باید به دولت بازگردد.

وی گفت: شرکت هپکو یکی از نماد‌های خاص صنعت استان مرکزی به شمار می‌رود، ولی این شرکت متأسفانه در سال‌های اخیر به یکی از معضلات کشور تبدیل شده بود، حدود چهار سال قبل در همین روز‌ها شرکت در بدترین وضعیت خود بود و با وجود نگرانی‌ها و حقوق‌های معوق جو ملتهبی را در اراک شاهد بودیم که این شرایط شایسته نظام و صنعت کشور و نام هپکو نبود.
 
معضل اصلی هپکو مالکیت این شرکت بود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مرکزی تصریح کرد: معضل مالکیت هپکو در دولت حل شد و پس از آن حل مساله یک میلیارد و ۲۰۰ میلیارد تومان بدهی در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: با پیگیری در انتهای سال ۹۹ این بحران نیز تعیین تکلیف شد و یکی از گره‌های محکم هپکو باز شد.

فرخی با اشاره به اینکه تمام این تلاش‌ها برای بازگشت هپکو به تولید است، عنوان کرد: در روز‌های اخیر شاهد اخبار خوبی از هپکو هستیم و اقداماتی در جهت بازگشت به تولید را شاهدیم و با همه مقاومت و پیگیری کارکنان و کارگران هپکو و تیم مدیریتی استان و شرکت، امیدواریم هپکو روز‌های اوج را بازگرداند و رونق تولید را تجربه کنیم.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت می‌متالز، تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۴۰۰، کد خبر: ۲۳۱۵۹۸، felezatkhavarmianeh.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین