پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۴۹۵۱
تاریخ انتشار : ۲۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۳
نماینده است و ذی حق برای هرگونه مداخله، قانونگذاری و نظارت. اما سید است و حجت الاسلام و نماینده سابق، ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی. انتظار ما از ایشان بیش از این بود، ولی متاسفانه تا حدی ناامیدمان کرد. توصیه مشفقانه ما این است که بجای پرداختن به حاشیه‌ها، اولا به نتایج حمایت‌های نابجای خود از خاوازی (وزیر جهادکشاورزی) و برخی مدیران ارشد فعلی وزارتخانه فکر کنند. جناب تقوی قبول دارند که کم تدبیری‌ها چه‌ها که نمی‌تواند سر کشور بیاورد؟ ثانیا، تقاضامندیم، حاشیه‌ها را کنار گذاشته و به امور جدی کشور ورود کنند. ما مشاوران و مشفقان امینی برای کشورمان و نظام هستیم، به جهت دهی‌های ما اعتماد کنید.
شعار سال:نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان این که هم اکنون مساله ما این نیست که بانوان به ورزشگاه بیایند یا خیر گفت: ما عملا خانم‌ها را وارد عرصه‌های بین المللی ورزش می‌کنیم و اتهاماتی که در این رابطه وارد می‌کنند صحت ندارد.نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در رابطه با حضور زنان در ورزشگاه‌ها مسائلی را مطرح کرد.

سید رضا تقوی، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در مراسم تجلیل از تیم والیبال زنان سایپا که برگزار شد، با اشاره به این که یکی از رسالت‌های باشگاه‌ها، پرورش استعداد‌ها و رشد آن‌ها به منظور حضور در عرصه‌های بین المللی است، اظهار کرد: باشگاه‌ها باید سهم خود را در تیم‌ملی مشخص کنند و حضور بازیکنان آن‌ها در تیم‌های ملی به منزله یک امتیار است و قصد داریم در مجلس شورای اسلامی ارزیابی کنیم که باشگاه‌ها چه سهمی در تیم‌های ملی دارند.

او ادامه داد: ورزش امروزه صرفا به معنای حرکت بدنی نیست و به هویت ملی کشور‌ها پیوند خورده است و باید نگاه خود را به ورزش تغییر دهیم و اقتدار، فرهنگ، معارف دینی خود را به دنیا معرفی کنیم و در حوزه سیاست تاثیرگذار باشیم و حتی به وزارت امور خارجه و هیات‌های سیاسی خود کمک کنیم، کشور ما از استعداد‌هایی برخوردار است و در تیم‌های خارجی دارای نماینده هستیم که به عنوان نماینده ایران فعالیت می‌کنند و اگر نگاه جامعی به ورزش داشته باشیم می‌توانیم گام‌های بلندتری داشته باشیم.

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در رابطه با ورود زنان به ورزشگاه‌ها و نیز نگاه مجلس به این مساله و حمایت از ورزش زنان، بیان کرد: حضور زنان در ورزشگاه‌ها نیاز به مقدمات دارد و مساله‌ای نیست که من هم اکنون در مورد آن اظهار نظر کنم، دیدن ورزش اشکال و ایرادی ندارد، فضای باشگاه‌ها و این که آیا در این رابطه آمادگی دارند یا خیر و نیز مسائل مختلف دیگری باید مدنظر قرار گیرد.

تقوی افزود: امروزه بانوان ما در عرصه‌های بین المللی ورزشی حضور دارند، اما جمع شدن عده‌ای مسائل متعددی دارد و پیامدها، مشکلات و مسائلی دارد که باید به آن‌ها توجه کرد و این‌گونه نیست که بنده در مورد آن نظر دهم و باید در سطح کلان‌تری در راستای راهبرد‌ها مدنظر قرار گیرد.

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان این که هم اکنون مساله ما این نیست که بانوان به ورزشگاه بیایند یا خیر گفت: ما عملا خانم‌ها را وارد عرصه‌های بین المللی ورزش می‌کنیم و اتهاماتی که در این رابطه وارد می‌کنند و می‌گویند که با فعالیت بانوان در عرصه‌های بین المللی مخالف هستیم، صحت ندارد؛ بانوان با معیار‌هایی که در نظام و انقلاب ما مشخص است و با توجه به معیار‌ها و الگو‌های اسلام و انقلاب می‌توانند همه جا حاضر شوند.


شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از فرارو ، تاریخ انتشار:۲۰ آبان۱۴۰۰، کد خبر:. fararu.com/۵۱۳۸۹۸
اخبار مرتبط
برگزیده ها
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین