پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۵۳۷۴
تاریخ انتشار : ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۷
جوش شیرین یکی از اجزای جدایی ناپذیر در جیره خوراک دام محسوب می‌شود. در صورت حذف این ماده، خطر ایجاد بیماری اسیدوز و کاهش قابل توجه کیفیت شیر وجود دارد. بر اساس شواهد موجود در بازار ۴ شرکت تولید کننده جوش شیرین دامی به شکل هماهنگ از ارائه جوش شیرین به بازار خودداری کرده‌اند و دلایلی همچون قطع تولید به دلیل تعمیرات و توسعه و پر شدن سقف سفارش را مطرح می‌کنند.

شعار سال:جوش شیرین یکی از اجزای جدایی ناپذیر در جیره خوراک دام محسوب می‌شود. این ماده که معمولا ۱ تا ۲ درصد از جیره را تشکیل می‌دهد غیر قابل حذف است و ماده جایگزین دیگری ندارد. در صورت حذف این ماده، خطر ایجاد بیماری اسیدوز و کاهش قابل توجه کیفیت شیر وجود دارد.

بر اساس شواهد موجود در بازار ۴ شرکت تولید کننده جوش شیرین دامی به شکل هماهنگ از ارائه جوش شیرین به بازار خودداری کرده‌اند و دلایلی همچون قطع تولید به دلیل تعمیرات و توسعه و پر شدن سقف سفارش را می‌آورند. جالب آن است که شرکت‌هایی که به ظاهر محصول را می‌فروشند تاریخ تحویل را ماه بعد و تسویه را با قیمت همان روز ذکر می‌کنند. دلیل احتمالی این مساله بالا بردن قیمت محصول ذکر می‌شود.

این مساله به تعزیرات حکومتی اطلاع داده شده است و منتظر پاسخ این سازمان به این آن هستیم.
 
پایگاه تحلیلی -خبری شعار سال، برگرفته از کانال واحد امنیت غذایی مؤسسه مصاف

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین