پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۶۷۷۳
تاریخ انتشار : ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۱
دادستان دیوان محاسبات کشور گفت: ۱۲ هزار میلیارد تومان از بخش صنعت وصول شده است.
شعار سال: علی کامیار امروز ۱۱ آذرماه در جلسه هماهنگی مصوبات دیوان محاسبات آذربایجان غربی که در سالن جلسات اداره کل برگزار شد، افزود: تاکنون ۱۲هزار میلیارد تومان از طریق دیوان محاسبات از بخش صنعت در حوزه معادن وصول شده که ۱۵درصد از این میزان وصول شده به استان‌های دارای معدن برگشت داده می‌شود.

کامیار با اشاره به اینکه مسئله دریاچه ارومیه موضوعی بخشی نیست، تصریح کرد: مسئله احیای دریاچه ارومیه مسئله‌ای ملی و فراملی است و محیط زیست و زندگی میلیون‌ها نفر را تحت تاثیر گذاشته است.

وی خاطر نشان کرد: از لحاظ توجه بودجه ای، برای احیای دریاچه ارومیه توجه خوبی شده و بودجه کافی اختصاص داده شده، اما نظارت خوبی بر بودجه و هزینه کرد آن نشده است.

کامیار خاطر نشان کرد: اقدامات بین المللی در خصوص احیای دریاچه ارومیه می‌تواند اثر گذار باشد، اما متاسفانه تحریم‌ها در این حوزه نیز تاثیر گذاشته است.

دادستان دیوان محاسبات کشور اظهار کرد: آذربایجان غربی زمانی می‌تواند در همه حوزه‌ها پیشرفت کند که از همه پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های آن بهره‌مند شویم.

وی یاد آور شد: تورم بالا در استان و قرار گرفتن در رتبه ۲۹ کشوری نشان می‌دهد انگونه که باید در این استان کار نشده است.
 
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری  ایسنا، تاریخ انتشار:۱۱ آذر ۱۴۰۰، کد خبر: ۱۴۰۰۰۹۱۱۰۸۶۷۳، www.isna.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین