پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۷۶۳۷
تاریخ انتشار : ۲۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۸
عزیزی خادم گفت:این آقا مقیم سوئیس است و خانواده او در این کشور اقامت دارند. نمی‌توانم چنین پُست مهمی را به کسی بدهم که به کشورش دلبستگی ندارد. نمی‌شود پولت را در ایران دربیاوری و در سوئیس خرج کنی. اگر فوتبال برای خطیر اینقدر شیرین است، اقامت خود در سوئیس را باطل کند. اینقدر افراد معقول، متعادل و بدون حاشیه در کشورمان داریم که نوبت به افراد حاشیه‌دار و دو اقامتی نمی‌رسد.
شعار سال: رییس فدراسیون فوتبال که در قبال نقد‌ها سکوت اختیار کرده و هر از گاهی با حضور در برنامه‌های امن تلویزیونی یا با استفاده از تریبون همایش‌های فوتبالی به منتقدان خود می‌تازد، این بار تغییر رویه داده و با یک خبرگزاری درباره انتقاد اخیر علی خطیر حرف زده است.

شهاب عزیزی خادم در مورد اظهارات علی خطیر گفت: در دنیای ارتباطات و شبکه‌های اجتماعی، بسیاری از افراد برای اینکه مطرح شوند و سری در میان سر‌ها دربیاورند، رو به تهمت و راه‌های ناصواب می‌آورند؛ به‌ویژه درباره مسئله‌ای که به فوتبال ارتباط داشته باشد. علی خطیر نیز این موضوع را فهمیده و می‌خواهد نام گمشده خودش را اینگونه بازیابی کند.

عزیزی خادم با اشاره به فعالیت‌های سابق معاون پیشین باشگاه استقلال تصریح کرد: از جستجویی ساده درباره خطیر، چیزی جز درگیری و حاشیه پیدا نمی‌کنید. او پیش‌تر گفته بود در تیمی حضور داشته که برنامه من را نوشته، در حالی که اساس برنامه‌های من در انتخابات سال ۹۹، برنامه سال ۹۵ من بود. در آن انتخابات هم شانس اول بودم و در وقت اضافه کنار گذاشته شدم و این نشان می‌دهد مقبولیتی در مجمع داشته‌ام.

رییس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه خطیر در تیم نویسنده برنامه‌های او بوده است، افزود:با توجه به حساسیتی که باشگاه‌های بزرگ نسبت به خطیر دارند، در استفاده از او تأمل کردم. خطیر از من پُست مهم اجرایی و بین‌المللی می‌خواست و همچنان می‌خواهد، اما چنین مسئولیتی را به کسی که اعضای مجمع و اعضای هیئت رئیسه با او مخالف هستند و تعدادی از باشگاه‌های بزرگ نسبت به او حساسیت دارند، نمی‌دهم.

عزیزی خادم با اشاره به اینکه معاون پیشین اجرایی دبیرکل فدراسیون فوتبال از او پُست مهمی را از او خواسته، گفت:این آقا مقیم سوئیس است و خانواده او در این کشور اقامت دارند. نمی‌توانم چنین پُست مهمی را به کسی بدهم که به کشورش دلبستگی ندارد. نمی‌شود پولت را در ایران دربیاوری و در سوئیس خرج کنی. اگر فوتبال برای خطیر اینقدر شیرین است، اقامت خود در سوئیس را باطل کند. اینقدر افراد معقول، متعادل و بدون حاشیه در کشورمان داریم که نوبت به افراد حاشیه‌دار و دو اقامتی نمی‌رسد.

عزیزی خادم با بیان اینکه برای آخرین بار در مورد خطیر صحبت می‌کند و دیگر پاسخ او را نخواهد داد، عنوان کرد:عزیزی خادم به مسئولیت خود در قبال مجمع فدراسیون و مردم پایبند است و اگر لازم باشد، برابر افرادی که در کمپین انتخاباتی او بوده‌اند، می‌ایستد. اکثر قریب به اتفاق افرادی که پیش از انتخابات بوده‌اند، اکنون در فدراسیون فوتبال کنار من هستند و فقط خطیر نتوانسته به فدراسیون بیاید.

رییس فدراسیون فوتبال با اشاره به این موضوع که منزلت فدراسیون را از پاسخ به خطیر و نیز منافع ملی را به هر چیزی ترجیح می‌دهد، گفت: فدراسیون فوتبال با مسائل مهم کلان داخلی و بین‌المللی روبه‌رو است و زمانی برای پاسخ دادن به این مسائل را ندارم. خطیر با نام بردن از نام فدراسیون فوتبال، تلاش کرده خودش را مطرح کند و، چون از افراد اسم آورده، بر خودم لازم دانستم برای اولین و آخرین بار، پاسخ او را بدهم.


شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از دیدار، تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۴۰۰، کد خبر: ۱۱۶۱۹۸، www.didarnews.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین