پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
چهارشنبه ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 2024 April 24
کد خبر: ۳۶۷۷۵۵
تاریخ انتشار : ۲۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۷
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی گفت: اکنون این سازمان ۲۴ هزار نیرو دارد که این عدد باید به ۳۶ هزار نفر افزایش پیدا کند که این مسئله در شورای آموزش و پرورش استثنایی تصویب شده است.

شعار سال:سید جواد حسینی پیش از ظهر یک شنبه در حاشیه افتتاح خوابگاه دانش آموزان استثنایی دخترانه بجنورد، اظهار کرد: اکنون ۴۰ سالن ورزشی مدارس استثنایی فعال است و در مجموع سرانه فضای ورزشی ۲.۹۹ متر مربع می‌باشد.
 
معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: حدود ۳۰۰ سالن شناسایی شده که می‌تواند برای این موضوع مورد استفاده قرار بگیرد.
 
وی افزود: برای توسعه این حوزه نیازمند ورود خیران هستیم تا سالن‌های ورزشی درون مدرسه‌ای گسترش یابد.
 
حسینی در ادامه با اشاره به کمبود نیرو در سازمان آموزش و پرورش استثنایی، گفت: اکنون این سازمان ۲۴ هزار نیرو دارد که این عدد باید به ۳۶ هزار نفر افزایش پیدا کند؛ در شورای آموزش و پرورش استثنایی نیز این موضوع تصویب شده است.
 
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی ادامه داد: تصمیم بر آن است سالانه ۱۰ درصد نیروهایی که آموزش و پرورش استخدام می‌کند، به این حوزه اختصاص یابد تا کمبود نیرو جبران شود.
 
وی افزود: برای خرید وسایل توانبخشی در سال گذشته ۱۴۵ میلیارد تومان خیران کمک کردند که سهم خراسان شمالی از این عدد ۲ میلیارد تومان بوده است.
 
حسینی در انتها از افزایش ۴۲ برابری اعتبار سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزان استثنایی خبر داد و گفت: طی سال جاری ۱۶ میلیارد تومان به استان‌ها بابت این موضوع تخصیص داده شده است.


شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر ، تاریخ انتشار:  21 آذر  1400، کدخبر:5373757 ، www.mehrnews.com

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین