پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۷۷۸۷
تاریخ انتشار : ۲۴ آذر ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۱
دبیرکل فدراسیون فوتبال با ابلاغ رای کمیته اخلاق به رئیس سازمان لیگ، خبر از محرومیت عضو هیات مدیره باشگاه تراکتور داد.

شعار سال:در هفته‌های گذشته اخبار غیررسمی درباره محرومیت چند مدیر ورزشی مطرح شده بود اما امروز یکی از این محرومان مشخص شد و طبق ابلاغ رأی انجام شده از سوی حسن کامرانی‌فر دبیرکل فدراسیون فوتبال به حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ، علی خطیر معاون ورزشی سابق باشگاه استقلال که به تازگی عضو هیأت‌مدیره باشگاه تراکتور نیز شده، با محرومیتی پنج ساله مواجه شده است!
 
علت اعلام این محرومیت علیه خطیر در رأی صادره، نقش مقر را اخلاقی فوتبال اعلام شده است؛ هر چند فرصت یک هفته‌ای در اختیار خطیر قرار داده شده تا بتواند به این رأی اعتراض نماید. در کنار محرومیت پنج ساله از هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی، علی خطیر به پرداخت ۱۰۰ میلیون تومان محکوم شده است.


جالب آن‌که علی خطیر در روزهای گذشته در چند مصاحبه علیه عزیزی‌خادم رئیس فدراسیون فوتبال موضع‌گیری کرده بود و به واسطه همکاری با او در دوران انتخابات فدراسیون فوتبال، از اهالی فوتبال عذرخواهی کرده بود؛ او چندی پیش به دلیل موضع‌گیری تند علیه سازمان لیگ، به کمیته اخلاق دعوت شده بود اما در این کمیته حاضر نشد.
 
باید دید واکنش خطیر که به تازگی به جمع مدیران باشگاه تراکتور اضافه شده به حکم محرومیت صادره چیست و در نهایت این پرونده جنجالی چگونه ختم خواهد شد؛ خطیر به کمیته استیناف شکایت می‌برد و رأی را تغییر می‌دهد یا شاهد دوری پنج ساله وی از فعالیت‌های فوتبالی خواهیم بود.
 
 
شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری  ایمنا، تاریخ انتشار:  23 آذر  1400، کدخبر: ، www.imna.ir،541848

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین