پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۸۱۴۴
تاریخ انتشار : ۲۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۷
سرتیپ دوم طالب‌زاده با بیان اینکه تحقیقات و پژوهش‌های راهبردی باید سرلوحه نیرو‌های مسلح قرار گیرد، گفت: تحقیق و پژوهش در نیروی هوایی ارتش نهادینه شده است.
شعار سال: امیر سرتیپ دوم علی اکبر طالب‌زاده معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش گفت: نیروی هوایی از بدو پیروزی انقلاب اسلامی اولین نیرویی بود که نخستین گام را در حوزه تحقیق و پژوهش برداشت.

وی افزود: نیروی هوایی با رویکرد توجه به تحقیق و پژوهش نهضت قطعه‌سازی را آغاز کرد.

معاون هماهنگ‌کننده نیروی هوایی ارتش گفت: اینکه امروز نیروی هوایی با کمک فرزندان و متخصصان این مرز و بوم قادر به مرتفع ساختن نیاز‌های عملیاتی است به دلیل حرکت موثر و مستحکم در حوزه تحقیق و پژوهش است؛ لذا می‌توان گفت پژوهش در نیروی هوایی نهادینه شده است.

امیر سرتیپ دوم طالب‌زاده با اشاره به اهمیت توجه به حوزه تحقیق و پژوهش در نیرو‌های تجهیزات محور گفت: نیروی هوایی امروز در حوزه ساخت هواپیما، پهپاد و سایر تجهیزات وارد عرصه شده و قادر به برطرف کردن نیاز‌های خود است.

وی خاطرنشان کرد: به هر میزانی که در حوزه تحقیق و پژوهش کار شود در واقع سرمایه گذاری برای آینده کشور شده است؛ لذا تحقیقات و پژوهش‌های راهبردی باید سرلوحه نیرو‌های مسلح باشد تا بتوان در شرایط تحریمی مطابق با علم و صنعت روز دنیا پیش رفت.


شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از ایلنا، تاریخ انتشار:۲۷ آذر ۱۴۰۰، کدخبر: ۱۱۷۱۳۳۱، www.ilna.news
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین