پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۸۲۶۷
تاریخ انتشار : ۲۹ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۶
شبکه ۱۳ رژیم صهیونیستی افشا کرد رئیس سابق موساد چند اسرار محرمانه را در اختیار یک مهماندار هواپیما قرار داده است.
شعار سال: شبکه ۱۳ رژیم صهیونیستی شب گذشته در برنامه‌ای دست به افشای آبروریزی امنیتی و اخلاقی «یوسی کوهن» رئیس سابق موساد در دوره بنیامین نتانیاهو، زد.

به گزارش این شبکه «یوسی کوهن» در اواخر سال ۲۰۱۸ در یک هواپیما با یک مهماندار زن و همسرش به گفتگو نشسته و اسرار دولتی را در اختیار آن‌ها قرار داده است. به طوریکه با افتخار از جزئیات عملیات‌های موساد در سرتاسر جهان سخن گفته و علاوه بر آن اطلاعاتی از سفرهایش را به آن‌ها داده است.

«گای شیکر» همسر مهماندار مذکور که یک تاجر معروف است، به این شبکه گفت: «یوسی کوهن داستان‌های زیادی از جمله از موساد برای ما تعریف کرد. او خیلی وراج بود. به ما گفت که موساد با پزشک مخصوص یکی از رهبران عرب در ارتباط است.»

به گفته او، یوسی کوهن در آن هواپیما همچنین جزئیاتی از نحوه مدیریتش در موساد را به آن‌ها گفته است.

گای شیکر افزود: «به من گفت.. وقتی رئیس موساد شدم. با دقت گوش کن! در عرض ۱۰ روز شش مسئول بلندپایه را برکنار کردم. چون به طور کامل وفادار نبودند. فکر می‌کردند که من با آن‌ها در یک سطح هستم. اما وقتی رئیس شدم بدون هیچ گونه رحمی آن‌ها را بیرون انداختم.»

این تاجر معروف اسرائیلی همچنین گفت که یوسی کوهن پس از آن دیدار در هواپیما، بار‌ها به همسرش پیام داده و با الفاظ نامناسبی او را خطاب قرار داده است و تلاش کرده تا با او ارتباط بگیرد و به مدت دو سال با او روابط پنهانی داشته است.

او خطاب به رئیس سابق موساد گفت: «تو خانواده‌ام را نابود کردی.»

پس از این برنامه «یوسی کوهن» نیز در پاسخ مدعی شد اسرار امنیتی را در اختیار آن‌ها قرار نداده است.شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس، تاریخ انتشار:۲۹آذر ۱۴۰۰، کد خبر: ۱۴۰۰۰۹۲۹۰۰۰۳۲۳/ www.farsnews.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین