پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۸۲۷۷
تاریخ انتشار : ۲۹ آذر ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۸
علیرضا بیگلری، رئیس انستیتو پاستور ایران گفت: کیت ویژه تشخیص اُمیکرون در انستیتو پاستور طراحی و در آزمایشگاه‌های کووید ۱۹ کشور توزیع شده است.
شعار سال: علیرضا بیگلری، رئیس انستیتو پاستور ایران اعلام کرد: امروز اولین مورد واریانت امیکرون به روش توالی یابی در انستیتو پاستور ایران مورد تایید قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به شیوع واریانت امیکرون در تعدادی از کشور‌های جهان، آزمایشگاه مرجع کووید ۱۹ در انستیتو پاستور ایران کیت ویژه تشخیصی این واریانت را طراحی و در بین تعدادی از آزمایشگاه‌های منتخب شبکه ملی آزمایشگاه‌های کووید ۱۹ کشور که شامل بیش از ۵۰۰ آزمایشگاه است، توزیع کرد.

رئیس انستیتو پاستور ایران افزود: بعد از دریافت نمونه‌های مشکوک، کار توالی یابی را انجام شد که امروز صبح اولین مورد واریانت امیکرون به روش توالی یابی در انستیتو پاستور ایران مورد تایید قرار گرفت.

با توجه به تایید این موضوع امیدواریم که با رعایت شیوه نامه‌ها و تدوین سیاست‌های صحیح بتوانیم شاهد آن باشیم که با توجه به حجم بسیار خوب واکسیناسیونی که در کشورصورت گرفته است با این واریانت به صورت جدی مقابله خوبی شود.

بیگلری بیان کرد: مهمترین نکته در بحث مقابله با واریانت امیکرون استفاده از ماسک بوده، زیرا انتقال این واریانت بسیار بیشتر از موارد دیگر است.


شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از دیدار نیوز، تاریخ انتشار:۲۹آذر ۱۴۰۰، کد خبر: ۱۱۶۷۲۵/ www.didarnews.ir
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین