پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۸۳۲۴
تاریخ انتشار : ۳۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۲
محوطه تئاتر شهر و پارک دانشجو، بر خلاف نام و کارکرد فرهنگی و تفریحی خودشان، سال هاست که میزان انواع آسیب‌های اجتماعی نظیر کارتن خوابی و آسیب خاص دیگر (؟) هستند. بر این اساس موضوع تعیین حریم برای مجموعه تئاتر شهر سال‌های متمادی است که از سوی برخی هنرمندان به‌عنوان یک مطالبه مطرح می‌شود و مورد کم توجهی تاریخی قرار گرفته است

شعار سال:تصاویری از حضور کارتن خواب‌ها در اطراف ساختمان تئاتر شهر، بار دیگر صدای مسئولین و متولیان این مجموعه را درآورده است.
  
 تاکنون بارها جلساتی تحت عنوان «تعیین حریم محوطه مجموعه تئاتر شهر» با حضور مدیران ارشاد و شهرداری برگزار شده که سرانجامی نداشته است.
 
اینک با انتشار تصاویری از خوابیدن کارتن خواب‌ها در اطراف این ساختمان زیبا که ثبت ملی هم شده است، بار دیگر، تعیین حریم تئاتر شهر، مورد توجه قرار گرفته است.
 
موضوع تعیین حریم برای مجموعه تئاتر شهر سال‌های متمادی‌ است که از سوی برخی هنرمندان به‌عنوان یک مطالبه مطرح می‌شود و آن‌ها که پیگیر این موضوع هستند معتقدند به واسطه همسایگی این مجموعه با پارک دانشجو و چهاراره ولیعصر پای هر آن‌چه در خانه این همسایگان می‌گذرد به محوطه تئاتر شهر باز می‌شود.
 

آخرین اخبار در مورد این موضوع به ۲۲ شهریور و سپس ۴ آبان برمی‌گردد. ۲۲ شهریور بود که قادر آشنا، مدیرکل هنرهای نمایشی اعلام کرد جلسه‌ای با موضوع تعیین حریم مجموعه تئاتر شهر در وزارت میراث فرهنگی برگزار و طی آن حریم تئاتر شهر تعیین و مصوب شد این مصوبه به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ابلاغ شود. او چهارم آبان نیز اعلام کرد درخواست جلسه با شهردار تهران را ارائه داده‌ و منتظر است تا در جلسه‌ای با حضور او درباره اجرایی شدن حریم مجموعه تئاتر شهر گفت‌وگو کند. 
شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری خبرآنلاین ، تاریخ انتشار:   آذر  1400، کدخبر:1584564 ، www.khabaronline.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین