پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۷۲۹۱۶
تاریخ انتشار : ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۸
هفته نامه چلچراغ با انتشار کاریکاتوری روی جلد نشریه ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ خود، اقدام به نقد طرح رتبه بندی معلمان کرده است. بنظر می‌رسد که بار مالی ناشی از این مصوبه، بعضی از سیاسیون و مدیران ارشد اجرایی را به سمت راه اندازی چنین بازی‌هایی برای خرید زمان سوق داده باشد. آیا به شاخص‌های کارآمدی مدیران در گام دوم انقلاب در برخورد با مسائل هیچ اندیشیده ایم؟ آیا به جایگاه معلم و اثرگذاری آن بر پرورش نسل‌های آینده فکر کرده ایم؟ اگر این دو مورد اندیشه ورزی می‌شد، کار به اینجا نمی‌کشید.

شعار سال: هفته نامه چلچراغ با انتشار کاریکاتوری روی جلد نشریه ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ خود، اقدام به نقد طرح رتبه بندی معلمان کرده است. بنظر می‌رسد که بار مالی ناشی از این مصوبه، بعضی از سیاسیون و مدیران ارشد اجرایی را به سمت راه اندازی چنین بازی‌هایی برای خرید زمان سوق داده باشد. آیا به شاخص‌های کارآمدی مدیران در گام دوم انقلاب در برخورد با مسائل هیچ اندیشیده ایم؟ آیا به جایگاه معلم و اثرگذاری آن بر پرورش نسل‌های آینده فکر کرده ایم؟ اگر این دو مورد اندیشه ورزی می‌شد، کار به اینجا نمی‌کشید.

رتبه بندی معلمان و انبوه نادانی‌ها!

 پایگاه تحلیلی خبری شعار سال برگرفته از کانال تلگرامی هفته نامه چلچراغ

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین