پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۷۳۱۸۳
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۵
مقام امنیت اردنی، از شناسایی ۱۶۰ شبکه قاچاق در جنوب سوریه خبر داد و گفت: اطلاعات مربوط به این گروه‌ها به دولت سوریه نیز داده شده و طرفین در برخورد با آن‌ها هماهنگ هستند.
شعار سال: ارتش اردن اعلام کرد که قاچاقچیان مواد مخدر در مرز‌های سوریه و اردن اخیراً برای انتقال این مواد از پهپاد استفاده می‌کنند.

بر اساس این گزارش، زید الدباس عضو ستاد فرماندهی منطقه نظامی شرقی اردن، گفت: خطرناک‌ترین چیزی که اخیراً متوجه آن شده‌ایم وجود گروه‌های مسلحی است که قاچاقچیان را همراهی می‌کند و در عملیات قاچاق از خودرو‌های مجهز با همراهی پهپاد استفاده می‌کنند.

او گفت که قاچاقچیان از روش فریب و اجرای چند اقدام جابه‌جایی مرزی استفاده می‌کنند تا شناسایی محموله اصلی برای نیرو‌های امنیتی دشوار باشد.

این مقام اردنی از شناسایی ۱۶۰ شبکه قاچاق در جنوب سوریه خبر داد و افزود که اطلاعات مربوط به این گروه‌ها به دولت سوریه نیز داده شده و طرفین در برخورد با آن‌ها هماهنگ هستند.

وی درباره پهپاد‌های مورد استفاده نیز گفت که این پهپاد‌ها چندان بزرگ نیست و برای همین بیش از یک کیلوگرم مواد را نمی‌تواند جابه‌جا کند.


شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از مهر، تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۴۰۰، کد خبر: mehrnews.com/۵۴۲۷۱۸۹
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین