پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۷۷۶۳۹
تاریخ انتشار : ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۱
یکی از رفتار‌هایی که در گام دوم انقلاب باید در خصوص آن تذکر داده و امر به معروف و نهی از منکر نمود، باز تعریف صرف مشکل توسط مدیران، سیاسیون و حتی مراجع است. به عزیزان مان به شفافیت می‌گوییم که مردم از شما بهتر و ملموس‌تر با مشکلات آشنا بوده و جنس آن‌ها را می‌شناسند. حضور در تاکسی بهترین موقعیت اخذ دسته بندی شده مشکلات است. تقاضامندیم این رفتار را کنار نهاده و به علل ایجاد، برخورد با عاملین ایجاد و ارایه راهکار جبران پرداخته شود. برخوردی دفعی و موردی با مشکلات بدون شناسایی و حساسیت به ریشه‌ها و علل، زمینه را برای تداوم اقدامات غیرکارشناسی و برنامه‌های پر پیامد، فراهم می‌سازد. از آقای علم الهدی می‌پرسیم که بنظر شما علل رنج کشور از بی حجابی و بی عفتی چیست آقای علم الهدی، راهکار کدام است؟
شعار سال: حجت الاسلام سیداحمد علم‌الهدی گفت: ولنگاری و بی‌عفتی بی‌اثر در مسئله معیشت نیست؛ اگر بی‌دینی از بی‌عفتی و ناهنجاری‌های اجتماعی شروع شد، تمام نحسی اش زندگی مردم را می‌گیرد و امر به معروف و نهی از منکر فریضه الهی است که بر هر مسلمانی واجب است.

حجت الاسلام سیداحمد علم‌الهدی در خطبه‌های نماز عید سید فطر در حرم امام رضا (ع) گفت: هفته معلم و یاد و خاطره استاد شهید مرحوم آیت‌الله مطهری را گرامی می‌داریم و از راهپیمایی ارزشمند و حماسه‌آفرین شما مرد و زن در روز قدس در هوای گرم با دهان روزه‌دار تشکر می‌کنم. وی افزود: در ماه مبارک رمضان امسال دو حادثه ناگوار در شهر ما اتفاق افتاد؛ یک حادثه روز‌های اول ماه و از دست‌دادن جان‌گداز دو عامل خدمتگذار و اثربخش در مشهد و حادثه آخر ماه که یک عزیز کارگر فعال از قشر آسیب‌پذیر، یک پاکبان در وسط خیابان مورد اصابت گلوله قرار گرفت؛ نمی‌شود گفت این دو حادثه صد در صد اتفاقی بوده از دستگاه‌های امنیتی خواهش می‌کنم این دو مسئله را بررسی بیشتری کنند، یک جریان است که می‌خواهد مشهد را به هم بریزد.

نماینده، ولی فقیه در خراسان رضوی تصریح کرد: جریانی است که از طریق مشهد و امام رضا (علیه‌االسلام)، کشور را هدف گرفته است. کشور از دو جریان رنج می‌برد؛ گرانی در امکانات معیشتی که یک عده عناصر سودجوی دلال عامل این گرانی و تنگنای معیشت برای مردم شدند امیدواریم عزیزان ما در هر سه قوه این مشکل را حل کنند و مسئله دوم بی‌حجابی و بی‌عفتی است؛ بی‌حجابی انکر منکرات است که نباید نسبت به آن بی‌تفاوت بود.

وی خاطرنشان کرد: این ولنگاری و بی‌عفتی بی‌اثر در مسئله معیشت نیست؛ اگر بی‌دینی از بی‌عفتی و ناهنجاری‌های اجتماعی شروع شد، تمام نحسی اش زندگی مردم را می‌گیرد و امر به معروف و نهی از منکر فریضه الهی است که بر هر مسلمانی واجب است.


شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از بهار نیوز، تاریخ انتشار:۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱، کد خبر: ۳۳۴۶۵۳، www.baharnews.ir
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین