پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۷۷۷۶۰
تاریخ انتشار : ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۵
اینبار کشاورز نخلستان بم برای درختانش اشک میریزد، آقای زوراتی باغدار بمی با چشمانی اشکباردراینباره گفت:این نخل‌های ۲۰تا۵۰ساله و با ثمر بعلت پلمب چاه کشاورزی شش ماهی است؛ که لب‌تر نکرده اند ودر حال جان دادن هستند.
شعار سال: رسم کشاورز است که برای تک تک درختانش، برای تک تک نهال هایش دل میسوزاند، هرروز به درختی که کاشته‌ای نگاه میکنی تا سرفراز شود، شاخ هایش بزرگتر شود، گل دهد، میوه دهد.

امان از روزی که مشکلی برای درختان پیش آید، گویی فرزندت بیمار است و اکنون بی آبی درد کشاورزان شده است، کاش دست توانگری سنگ جلو پای کشاورزان را بردارد تا مرهمی بر درد گران آن‌ها باشد.

 اینبار کشاورز نخلستان بم برای درختانش اشک میریزد، آقای زوراتی باغدار بمی با چشمانی اشکبار در این باره گفت:این نخل‌های ۲۰تا۵۰ساله و با ثمر بعلت پلمب چاه کشاورزی شش ماهی است؛ که لب‌تر نکرده اند و در حال جان دادن هستند.
تعداد بازدید : 48
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری شفقنا، تاریخ انتشار:۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱، کدخبر:۱۳۶۵۹۱۸، fa.shafaqna.com
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین