پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۷۷۸۷۹
تاریخ انتشار : ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۲
اینترنت همراه و خانگی در برخی شهر‌ها و روستا‌های استان خوزستان از بعدازظهر پنجشنبه به دنبال برخی اعتراضات به افزایش قیمت نان، به شدت کند و در برخی موارد قطع شده است.
شعار سال: اینترنت همراه و خانگی در برخی شهر‌ها و روستا‌های استان خوزستان از بعدازظهر پنجشنبه به دنبال برخی اعتراضات به افزایش قیمت نان، به شدت کند و در برخی موارد قطع شده است.

افزایش قیمت نان در سراسر ایران با انتقادات بسیاری در شبکه‌های اجتماعی مواجه شد. ناظران و کارشناسان نیز نسبت به خطر گسترش بیش از پیش فقر با چند برابر شدن قیمت نان هشدار دادند. همین روند افزایشی سبب شد تا تجمعاتی اعتراضی در برخی شهر‌های خوزستان نظیر ایذه شکل بگیرد. فراخوان این تجمعات از ظهر روز پنجشنبه داده شده بود و از بعدازظهر همان روز تا کنون، اینترنت در بخش‌هایی از خوزستان به شدت کند و یا قطع شده است.

براساس پیگیری‌های خبرنگار شبکه شرق، علاوه بر ایذه که با کندی و‌یا قطعی اینترنت مواجه است، از غروب جمعه اینترنت در بخش‌هایی از شهر اهواز نیز قطع و یا کند شده است. میزان قطعی اینترنت موبایل در اپراتور‌های همراه اول و ایرانسل بیش از رایتل است. اینترنت خانگی نیز در برخی مناطق همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهد، اما سرعت آن به شکل محسوسی کاهش یافته است.

علاوه بر اهواز و ایذه، سوسنگرد، حمیدیه و آبادان نیز با مشکل قطعی و کاهش سرعت اینترنت مواجه شده‌اند. برخی منابع نیز از برگزاری تجمعاتی اعتراضی در این شهر‌ها گزارش داده‌اند. پیگیری‌های خبرنگار یک رسانه نیز از افزایش حضور نیرو‌های انتظامی در خیابان‌های این شهر‌ها حکایت دارد.

اوضاع در دزفول، اما از قرار معلوم عادی است. پیگیری‌های خبرنگار یک رسانه حکایت از آن دارد که در این شهر هم اینترنت همراه و هم خانگی همچون گذشته در حال فعالیت است البته با سرعتی کمتر از روز‌های گذشته.
 
شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از شبکه شرق، تاریخ انتشار:۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱، کد خبر: ۸۴۵۵۷۵، www.sharghdaily.com
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین