پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۷۸۰۱۶
تاریخ انتشار : ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۱
سخنگوی قوه قضائیه در خصوص استاندارد سازی خودرو گفت: خودروساز‌ها باید نسبت به کار خود توجه داشته باشند، زیرا به سلامت مردم ارتباط مستقیم دارند، کشته شدن هزار نفر طی دو هفته که بخشی از آن مرتبط استاندارد خودرو‌ها است، غیر قابل چشم پوشی است.
شعار سال: سخنگوی قوه قضائیه در خصوص استاندارد سازی خودرو گفت: خودروساز‌ها باید نسبت به کار خود توجه داشته باشند، زیرا به سلامت مردم ارتباط مستقیم دارند، کشته شدن هزار نفر طی دو هفته که بخشی از آن مرتبط استاندارد خودرو‌ها است، غیر قابل چشم پوشی است.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری تا کنون دو مرتبه در خصوص استاندارد سازی خودرو‌ها تذکر دادند، تصریح کرد: تمامی دستگاه‌ها باید پای کار باشند و از ساخت خودرویی که استاندارد نیست جلوگیری شود.

خداییان در پاسخ به سوالی در خصوص تذکر داده شده به شرکت سایپا گفت: مسأله استانداردسازی خودرو‌ها با سلامت مردم در ارتباط است و خودروسازان باید به این امر توجه داشته باشند. کشته شدن قریب به ١٠٠٠ نفر ظرف دو الی سه هفته فاجعه است و مولفه استاندارد نبودن خودرو در آن دخیل است. در این مدت مسئولان نیروی انتظامی این مسأله را اعلام کرده‌اند و مقام معظم رهبری هم برای بار دوم بر این موضوع تاکید کردند و این تکلیفی برای خودروسازان و سازمان استاندارد است که باید همه پای کار بیایند. اگر خودرویی از استاندارد برخوردار نیست، باید جلوی شماره‌گذاری آن گرفته شود و ما هم در سازمان بازرسی به این امر ورود کرده‌ایم.
 
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری تحلیلی انتخاب، تاریخ انتشار:۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱، کدخبر:۶۷۵۵۰۳، www.entekhab.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین