پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۷۹۳۰۲
تاریخ انتشار : ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۰
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: آقای حلالی یادش رفته زمانی پیش علی آقا پروین گریه می‌کرد بازی اش دهد! سابقه این آقا چیست که علیه من با ۱۲ سال بازی در پرسپولیس نظر می‌دهد؟ من بعد از انتخاب یک استقلالی در پرسپولیس قسم خوردم برای تماشای بازی استقلال به ورزشگاه می‌روم و رفتم! چرا کسی نپرسید این حرکت اعتراضی شما دلیلش چه بوده است؟
شعار سال: اسماعیل حلالی پس از حضور وحید قلیچ در آخرین بازی استقلال و روز جشن قهرمانی آبی‌ها در استادیوم آزادی گفت: «دل هواداران پرسپولیس با این کار وحید قلیچ شکست.»

حالا " وحید قلیچ" هم ناراحت و عصبانی جواب اسماعیل حلالی را داده است.

پس از بازی استقلال و نفت مسجد سلیمان و حضور شما درورزشگاه آزادی، تماسی از هواداران پرسپولیس نداشتید؟

چرا، خیلی‌ها پیام دادند. هواداران واقعی پرسپولیس متوجه اعتراض من شدند، اما خیلی‌ها هم فحاشی کردند که... بگذریم! در این میان من متوجه نشدم اسماعیل حلالی چه می‌گوید؟ او کیست که درمورد من نظر می‌دهد؟

منظور شما مصاحبه حلالی و اینکه گفته بود «وحید قلیچ دل هواداران را شکست» است؟

دل من سال‌ها شکسته شده است. لابد آقای حلالی یادش رفته زمانی پیش علی آقا پروین گریه می‌کرد بازی اش دهد! سابقه این آقا چیست که علیه من با ۱۲ سال بازی در پرسپولیس نظر می‌دهد؟ من بعد از انتخاب یک استقلالی در پرسپولیس قسم خوردم برای تماشای بازی استقلال به ورزشگاه می‌روم و رفتم! چرا کسی نپرسید این حرکت اعتراضی شما دلیلش چه بوده است؟

منظور حلالی هم این بوده که شما پرسپولیسی هستید و نباید برای تماشای بازی تیم رقیب به استادیوم بروید؟

باز هم او حق ندارد چنین حرفی بزند. من زمانی در پرسپولیس بازی می‌کردم که پولی وسط نبود. مثل این آقا برخی کار‌ها را نمی‌کردم. اجازه بدهید دهانم بسته بماند، پرونده همه پیشکسوتان پرسپولیس زیر بغل من است.

ولی قبول دارید هواداران از شما به عنوان یکی از با سابقه‌ترین بازیکنان تاریخ پرسپولیس انتظار ندارند در روز جشن قهرمانی تیم رقیب به استادیوم بروید؟

من برای تماشای بازی با پیکان و پرسپولیس به استادیوم رفتم، اما هیچ کس نگفت حالت چه طور است؟ متأسفانه رفتار‌هایی دیده ام که چنین واکنشی نشان می‌دهم. هواداران ناراحت شدند درست، من هم ناراحت بودم. هیچ کس می‌داند وحید قلیچ که جوانی اش را درپرسپولیس گذاشت الان چطور زندگی می‌کند؟ اجازه خانه اش را از کجا می‌آورد؟ به خدا ۲۵ ماه که می‌شود تن و بدنم می‌لرزد، چون باید کرایه خانه بدهم. با این حال هیچ کسی نمی‌تواند وحید قلیچ را از تاریخ باشگاه پرسپولیس پاک کند. هیچ کس!

بگذریم! راستی رامین رضاییان هم از پرسپولیس خداحافظی کرد و رفت. نظرتان چیست؟

تا دیروز که دم فرودگاه ۱۰ گاو برای رامین کشتند! پس چی شد؟! هرچند رامین خودش زرنگ است و می‌داند چه طوری حق اش را بگیرد. نسل امروز مثل نسل ما نیستند که مفت و مجانی بازی کنند و بلدند چه جوری حق خودشان را بگیرند.

کلام آخر؟

بنویسید وحید قلیچ با پرسپولیس رشد کرد، با پرسپولیس بزرگ شد و با پرسپولیس پیرمرد شد؛ بنابراین هیچ کسی نمی‌تواند پرسپولیسی بودن من را خدشه دار کند. رفتن من به استادیوم و سربازی استقلال خیلی کوتاه بود و زود هم از ورزشگاه خارج شدم، اما رفتم، چون قسم خورده بودم. حالا احدی هم نمی‌تواند پرسپولیسی بودن من را زیر سئوال ببرد.


شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، تاریخ انتشار:۱۶ خرداد ۱۴۰۱، کد خبر: ۱۳۳۳۶۹، www.didbaniran.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین