پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۰۷۴۰
تاریخ انتشار : ۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۹
سردار حسین رحیمی رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: اغلب افرادی که اموال شهرداری، شرکت برق، آب و فاضلاب و … را سرقت می‌کنند، پیمانکاران همان مجموعه‌ها هستند. رده‌های ذی‌ربط در این سازمان‌ها باید نظارت دقیق‌تری بر آن‌ها داشته باشند. این سارقان کارشان نصب نرده‌های شهرداری هستند که به مدت یک هفته است که نرده‌های نصب شده را سرقت می‌کردند.
شعار سال: سردار رحیمی گفت: اغلب افرادی که اموال شهرداری را سرقت می‌کنند، پیمانکاران همان مجموعه هستند.

سردار حسین رحیمی گفت: در ۷۲ ساعت گذشته ۱۳۳ سارق در تهران دستگیر شدند که جمع کشفیات از این سارقان ۱۲۰ مورد بود.

او افزود: از این سارقان ۹ دستگاه خودرو و چهار دستگاه موتورسیکلت نیز کشف شده است. در بخش مواد مخدر نیز ۳۳ نفر دستگیر شدند که در مجموع سه‌کیلو و ۷۹۰ گرم انواع مواد مخدر همراه داشته‌اند.

سردار رحیمی گفت: ۱۸ نفر به دلیل تولید و توزیع مشروبات الکلی دستگیر شدند. ۸۵ لیتر انواع مشروبات الکلی از افراد تولید کننده و توزیع کننده در پایتخت کشف شده است.

در بخش سلاح و مهمات نیز ۳ قبضه سلاح کشف و در این رابطه سه نفر دستگیر شدند.

سردار حسین رحیمی گفت: اغلب افرادی که اموال شهرداری، شرکت برق، آب و فاضلاب و … را سرقت می‌کنند، پیمانکاران همان مجموعه‌ها هستند.

او گفت: رده‌های ذی‌ربط در این سازمان‌ها باید نظارت دقیق‌تری بر آن‌ها داشته باشند. این سارقان کارشان نصب نرده‌های شهرداری هستند که به مدت یک هفته است که نرده‌های نصب شده را سرقت می‌کردند.

به گفته او شهرداری تهران نظارتی بر پیمانکاران خود ندارد.

رئیس پلیس پایتخت گفت: این مشکل در سایر سازمان‌ها مانند شرکت برق هم رخ می‌دهد؛ برای مثال شخصی که از تیر چراغ برق بالا می‌رود، سال‌ها در این شغل کار کرده و نحوه بالا رفتن از تیر چراغ برق را می‌داند بنابراین دچار برق گرفتگی نمی‌شود.

به گفته رحیمی، قیمت هر نرده بیشتر از ۳ میلیون تومان است، اما این سارقان آن‌ها را به قیمت ۵۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسانند.


شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از تجارت نیوز، تاریخ انتشار:۱۵ تیر ۱۴۰۱، کد خبر:، tejaratnews.com
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین