پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۱۱۷۱
تاریخ انتشار : ۲۶ تير ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۲
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدوارم با مطالعه دقیق و کارشناسی زمینه تقسیم کرمان به سه استان صورت گیرد تا از ظرفیت نیروی انسانی متخصص و همچنین ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های استان بیشتر استفاده شود و این درخواست را از رئیس جمهور در سفر به کرمان داریم.
شعار سال: شهباز حسن‌پور با انتقاد از عدم گردش مالی شرکت‌های بزرگ صنعتی و معدنی در استان می‌گوید: متاسفانه حساب شرکت‌های بزرگ صنعتی و معدنی استان در تهران است لذا استان کرمان از معادن و صنایع، سهمی به جزو آلودگی و مشکلات زیست محیطی ندارد.

او افزود: باید ۱۵ درصد از حقوق دولتی معادن استان کرمان که به خزانه واریز شده، به استان برمی‌گشت که کمتر از دو درصد به استان برگشته و این مطالبه جدی ما از رئیس جمهور است.

به گفته، حسن‌پور باید از محل ظرفیت‌های معادن برای حل تنش آبی، توسعه صنعت گردشگری، برگزاری استارتاپ‌ها در راستای تحقق شعار سال، رسیدگی به وضعیت راه‌ها و همچنین حل مشکل مسکن در استان کرمان استفاده کرد.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی درخواست کرد: امیدوارم با مطالعه دقیق و کارشناسی زمینه تقسیم کرمان به سه استان شود تا از ظرفیت نیروی انسانی متخصص و پتانسیل‌های استان بیشتر استفاده شود و امید است تصمیمات به گونه‌ای گرفته شود که یکبار برای همیشه بجای فقر، عدالت در استان حاکم شود.


شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از پرسون، تاریخ انتشار:۲۵ تیر ۱۴۰۱، کد خبر: ۴۰۶۰۱۵، purson.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین