پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۲۰۷۶
تاریخ انتشار : ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۴
سال هاست که در خصوص ایمنی برج میلاد خبر می‌شنویم و اطلاع رسانی می‌شود و قرارداد بسته می‌شود. نتیجه این حجم اخبار و قرارداد و برنامه واقعا کجاست؟ افکار عمومی می‌پرسد که با دکان و کاسب کاری مواجه هستیم یا اقدامات و برنامه‌هایی برای ایمن سازی یک پروژه شهری؟

شعار سال: رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران در مورد آخرین وضعیت گود برج میلاد توضیحاتی ارائه کرد.

حجت السلام آقامیری در مورد وضعیت گود برج میلاد گفت: شهرداری تهران چندی پیش پیمانکاری را برای ایمن سازی گود برج میلاد که به مرحله خطرناکی رسیده بود، انتخاب کرد.

وی با بیان اینکه پیمانکار نیز در حال حاضر در حال ایمن سازی گود است، تصریح کرد: در حال شمع کوبی هستند تا استحکام گود حفظ شود.

آقامیری در مورد زمان ایمن سازی گود با تاکید بر اینکه براساس برنامه ریزی‌ها مقرر شده تا پایان سال این مهم انجام شود، گفت: همچنین براساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته بعد از ایمن سازی گود باید در این محل متناسب با فضای پیرامونی برج میلاد، مجموعه فرهنگی ساخته شود.

 
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری تحلیلی انتخاب، کدخبر:689243، تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۴۰۱، www.entekhab.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین