پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۲۵۳۶
تاریخ انتشار : ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۵
یک تاجر ایرانی که در دهه ۸۰ در آلمان بازداشت شده بود، می‌گوید پس از سال‌ها پیگیری و نامه‌نگاری و ملاقات با مسئولان هنوز به حقوق از دست رفته خود نرسیده است!
شعار سال: یوسف پیرزاده تاجر ایرانی که در دهه هشتاد به اتهام جاسوسی و خرید تجهیزات نظامی برای ایران به مدت یک سال و نیم در زندان‌های آلمان بازداشت بود و در نهایت تبرئه شد، در مطلبی نوشت: اینجانب به واسطه اتهامات واهی و علیرغم حکم برائت که با تلاش و هزینه شخصی و استخدام چندین وکیل در کشور آلمان به دست آمد، خسارات بسیار زیادی را متحمل شدم.

وی افزود: پس از سال‌ها پیگیری و نامه‌نگاری و ملاقات با بخش اعظمی از مسئولین در ادوار مختلف علیرغم دارا بودن جایگاه و ادعا تاکنون هیچ اقدام و عملی از سوی هیچ مدیر، نهاد و سازمانی درخصوص احقاق حقوق پایمال شده من صورت نگرفته است.

پیرزاده تأکید کرد: سکوت اینجانب نباید ناشی از رضایت و حل مشکل و دستیابی من به حقوقم تلقی شود بلکه به خاطر اولویت نداشتن این موضوع برای مسئولین و جلوگیری از اتلاف وقت بیشتر و پیدا کردن مسیر دیگری سکوت کردم.

وی ادامه داد: درخصوص دلجویی و تأمین خسارات و احیای منافع از بین رفته من نیز به دلیل عدم وابستگی بنده به نهاد یا سازمان وابسته به دولت و به دلیل عدم درک صحیح از حمایت از تبعه و حقوق شهروندی و فقدان متولی خاص در این خصوص و یا مدیری قادر و توانا در تصمیم‌گیری، این پرونده همچنان باز بوده و این موضوع نقل محافل و مجالس شده و تلاش و پیگیری و امید اینجانب باعث تعجب مسئولین است!
 
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا، تاریخ انتشار:۲۹ مرداد ۱۴۰۱، کدخبر:۱۳۶۶۰۱۴، www.borna.news
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین