پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۲۹۴۴
تاریخ انتشار : ۰۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۷
آذری جهرمی وزیر سابق ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور در توئیتی و در پاسخ به سخنان رئیسی که دولت قبل را در خصوص وضع فعلی اینترنت مقصر می‌دانست، نوشت که جای بسی خوشحالی است که دولت سیزدهم اقدامات دولت قبل را ناکافی می‌دانند؛ خداوند در اجرای آنچه به زبان آورده‌اند ایشان را یاری کند. همچنین با انتشار یک نظر سنجی، اقدام به انعکاس نظرات بخشی از جامعه در این خصوص نمود.
شعار سال:
پاسخ آذری جهرمی به سخنان رییسی که دولت قبل را مقصر وضعیت فعلی اینترنت دانست

وزیر پیشین ارتباطات نوشت: برای ما همین دستاورد که انگاره‌هایی چون: اینترنت ۱۲۸کیلوبیت برثانیه برای مردم ایران کافی دانسته می‌شد و یا اینکه توسعه نسل سوم و‌چهارم تلفن همراه خلاف شرع مقدس پنداشته می‌شد و یا بردن اینترنت به روستاها، اجرای برنامه ۲۰۳۰ خوانده می‌شد را به شعار اینترنت چندصد مگابیتی منازل تغییر دادیم؛ کافی است.

جای بسی خوشحالی است که دولت سیزدهم اقدامات دولت قبل را ناکافی می‌دانند؛ خداوند در اجرای آنچه به زبان آورده‌اند ایشان را یاری کند.
پاسخ آذری جهرمی به سخنان رییسی و تقصیر دولت قبل برای وضع فعلی اینترنت
پ. ن: تصویر فوق نتیجه نظرسنجی اینستاگرامی صفحه شخصی خودم می‌باشد که در مدت ۸ساعت اخیر، نزدیک به ۲۰۰هزار نفر در آن مشارکت کرده‌اند.

اختصاصی پایگاه تحلیلی خبری شعار سال، برگرفته از منابع گوناگون
اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین