پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۳۲۴۳
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار : ۱۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۲
پس از رسانه‌ای شدن خبر مهاجرت پسر انیسه خزعلی به کانادا، نامبرده در یک رشته توئیتی موضوع را توضیح داد. مقاومت افکار عمومی و افشاگری های اصلاحات نیوز و تداوم توضیحات غیر اغنایی ایشان، برپیچیدگی کار افزود. افکار عمومی و برخی از تحلیل گران از احتمال پشت پرده امنیتی این داستان سخن گفتند و پای دکتر الهام یاوری را هم به میدان کشیدند. عباس عبدی در توئیتی از صحبت های خانم انسیه خزعلی انتقاد کرد و این داستان با توجه به منابع تائیدی اندک خود نیازمند تصحیح و راست آزمایی است. اما بنظر می رسد که داستانی ادامه دار و شاید بدپیامد برای خانم انسیه خزعلی باشد.

شعار سال : از جمله اشتباهات پر هزینه دولت ها در جمهوری اسلامی ایران ، انتصابات بر اساس اسم افراد و ارتباطات آنان است. دولت های چپ و راست ، بعضا با نادیده گرفتن شایسته سالاری و حساسیت های پائین به انتصابات ارتباطی، زمینه را برای ضرر و ضربه به منافع ملی و از آن مهمتر ، جریان انقلاب و نهضت امامین انقلاب ، فراهم می کنند. 
وقتی انسیه خزعلی آمد. به شفافیت پرسیدم که بر اساس کدام شایستگی ها؟ اما پاسخ ما سکوت بود. وقتی انسیه خزعلی مشغول به کار شد، بارها و بارها در خصوص شیوه فعالیت و نوع عملکرد او هشدار داده و تحلیل های اصلاحی ارایه نموده و حتی پیشنهاد همکاری و مشاوره داوطلبانه برای بهبود اوضاع دادیم، اما باز سکوت بود و سکوت.
خانم خزعلی بعد از افشای ماجرای رفتن پسرشان به کانادا بجای بیان واقعیت ، داستان سرایی نموده و از اما و اگرها حرف می زند. در خصوص تاریخ خروج از کشور، نوع فعالیت در حوزه آی تی ( شایعات مربوط به وی پی ان )، تاریخ برگشت احتمالی گل پسر و مواردی همانند ، حرف نمی زنند و داستانی با محوریت نخبه بودن ایشان، همکاری تجاری با خارجی ها و دانش بنیان بودن حوزه فعالیتی آقازاده بیان داشته و عبارت رفتن موقت را تکرار می نمایند.

خانم خزعلی نگفت چرا پسرش بیش از چهار سال است در کانادا سکونت دارد؟ آیا چهار سال موقت است؟ خانم خزعلی نگفت که دولت کانادا چطور به پسر ایشان که اکنون معاون رییس جمهوری اسلامی و نوه آیت الله ابوالقاسم خزعلی بوده و پدرشان دارای سوابق سیاسی ،امنیتی و نظامی بودند، ویزا داد؟ علت فرش قرمز کانادا ، ویژه بودن کار آقای حمیدرضا رضازاده است؟ آیا کشور با یک پرونده امنیتی در آینده ای نزدیک مواجه خواهد شد؟آیا پای آه دکتر الهام یاوری که قرار بود بر اساس برخی از شنیده ها ، عهده دار معاونت امور زنان بشود، در میان است؟ 


انسیه خزعلی آمد، انسیه خزعلی رفت! انسیه خزعلی بین آمدن و رفتن؟ 

داستان سرایی خبرنگار خبرگزاری معظم برنا : 

خبرنگار برنا با نوعی جهت گیری آشکار ، متنی کم استناد و مبتنی بر جانب داری و کلی گویی، بیان می‌دارد که در روز‌های اخیر اخباری در مورد حضور فرزند انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور در یکی از کشور‌های خارجی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که برخی از آن به‌عنوان مهاجرت فرزند انسیه خزعلی یاد کردند. این شایعات، واکنش انسیه خزعلی را در پی داشت و وی گفت که فرزندش مهاجرت نکرده و برای پیگیری امورات مربوط به شرکت دانش‌بنیان خود به خارج سفر کرده است. پیگیری‌های خبرنگار برنا نشان می‌دهد حمید رضازاده فرزند انسیه خزعلی که مدیر یک شرکت دانش‌بنیان در زمینه تولید و صادرات محصولات اینترنتی در ایران است، طی سال‌های گذشته و در زمان دولت حسن روحانی و در راستای پروژه توسعه و پشتیبانی از شرکت مذکور به کانادا سفر کرده است.

خبرنگار برنا کسب اطلاع کرد که شرکت حمید رضازاده که در ابتدای کار با ۵ نفر کار را شروع کرده بود، هم‌اکنون بیش از ۶۰ نفر از دانشجویان نخبه را تحت حمایت قرار داده و از واحد‌های برتر مرکز رشد دانشگاه شهید بهشتی است. خبرنگار برنا مطلع شد که مشتری اصلی نرم‌افزار‌های تولید این شرکت ایرانی، خارجی‌ها هستند که ۶۰ درصد آن‌ها را آمریکایی‌ها تشکیل می‌دهند و از آنجا که تحریم‌ها مانع فروش محصولات شرکت حمید رضازاده به مشتریان خارجی شده بود، وی برای حل این مسئله با هزینه شخصی و بدون استفاده از امکانات دولتی به خارج سفر کرده و این سفر نیز مهاجرت نبوده و وی در ماه‌های آینده به ایران باز می‌گردد.
 
ادعای افشاگری توسط اصلاحات نیوز، شغل پسر انسیه خزعلی چیست ؟
اصلاحات نیوز مدعی است که حمیدرضا رضازاده، پسر انسیه خزعلی متولد ۱۳۶۵ و دارای مدرک کارشناسی رشته علوم کامپیوتر است. حمیدرضا چهار سال پیش یعنی در سال ۹۷ و هم‌زمان با «انحلال شرکت سامانه همراه پیچک»، ایران را به مقصد کشور کانادا ترک کرده و ظاهرا در حال حاضر سرپرست بخشی در شرکت تولید فیلترشکن با نام «بترنت» (betternet) است.
انسیه خزعلی در مورد سفر و اقامت فرزند خود در کانادا گفته: او برای کار و برای توسعه و پشتیبانی مجموعه دانش‌بنیان و فعالیت‌های دانش‌بنیان کشور ایران را ترک کرده است، درحالی‌که سفر او پس از درج آگهی اعلام انحلال شرکتش با وجود انجام فعالیت صورت گرفته و پس از آن، فعالیت دانش‌بنیانی در ایران نداشته است.
 
انسیه خزعلی آمد، انسیه خزعلی رفت! انسیه خزعلی بین آمدن و رفتن؟
 
انسیه خزعلی توئیت تکذیب استعفایش را منتشر و حذف کرد!
پس از رسانه‌ای شدن خبر مهاجرت پسر انیسه خزعلی به کانادا، او در یک رشته توئیتی موضوع را توضیح داد و نوشت: «درحالی که سفر موقت کاری ایشان جهت توسعه و پشتیبانی مجموعه دانش‌بنیانی است که در ایران با تعداد زیادی از دانشجویان کامپیوتر فعال است و خوشبختانه این پروژه کاری رو به اتمام بوده و وی در ماه‌های آینده به کشور باز میگردد. اگرچه ایشان متاهل و مستقل است، ولی هرگز قصد مهاجرت نداشته اند.»

این خبر و توضیحات انسیه خزعلی واکنش‌های تندی در شبکه‌های اجتماعی داشت، تا اینکه روز گذشته یک اکانت جعلی با نام انسیه خزعلی از استعفای او خبر داد. ظهر امروز خزعلی در توئیتی نوشت: این قبیل اکانت‌ها جعلی است و متعلق به اینجانب نیست. این توئیت نیز بعد از مدت کوتاهی از توئیتر خزعلی حذف شد.
 
انسیه خزعلی آمد، انسیه خزعلی رفت! انسیه خزعلی بین آمدن و رفتن؟
 
واکنش عباس عبدی به گفته های انسیه خزعلی در باره علت مهاجرت فرزندش:
چرا برخی انتظار دارند که ادعاهای آنان در مورد خود و خانواده‌هایشان را مردم باید باور کنند؟ در حالی که تجربه قبلی خلاف صداقت را نشان داده است.
انسیه خزعلی آمد، انسیه خزعلی رفت! انسیه خزعلی بین آمدن و رفتن؟
 
اختصاصی پایگاه تحلیلی خبری شعار سال،برگرفته از منابع گوناگون
 
اخبار مرتبط
برچسب ها: استعفای انسیه خزعلی ، بازگشت انسیه خزعلی ، رفتن های انسیه خزعلی ، تکذیب استعفای انسیه خزعلی ، اسم پسر انسیه خزعلی ، اسم پسر معصومه ابتکار ، حمیدرضا رضازاده ، سید حمیدرضا رضا زاده ، سید طه هاشمی ، بچه درسخون های خانم های مدیر ، در معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری چه خبر است ، توئیت استعفای انسیه خزعلی ، توئیت بازی انسیه خزعلی ، همسر انسیه خزعلی ، سید محمدرضا رضازاده همسر انسیه خزعلی ، شرکت بتر نت ، شرکت بنرنت ، شرکت بترنت کجاست ، موضوع فعالیت بترنت ، فیلترشکن بترنت ، انحلال شرکت سامانه همراه پیچک ، شرکت سامانه همراه پیچک ، سید محمدرضا رضازاده ، فیلتر شکن betternet ، سفر پسر ابتکار به آمریکا ، سفر پسر انسیه خزعلی به کانادا ، محمد جرجندی فعال فناوری ، افشاگری محمد جرجندی فعال فناوری ، محمد جرجندی ، ابعاد امنیتی پرونده حمیدرضا رضازاده ، دکتر الهام یاوری ، آه دکتر الهام یاوری ، واکنش عباس عبدی به انسیه خزعلی ، پرونده امنیتی یا عادی فرزند انسیه خزعلی ، خدا حافظ خانم انسیه خزعلی
خواندنیها و دانستنیها
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۸
0
1
واقعا چه معزلی است که کشور گرفتارشه و حل نمی شه؟ چرا اینقدر اعتماد و دوری از شایسته سالاری؟
بانوی مسلمان ایرانی
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۲
0
1
بی تعارف بدترین انتخاب برای این پست انسیه خزعلی بود که متاسفانه با لابی انتخاب شد. امیدوارم که آقای رئیس جمهور هر چه زودتر اشتباهشون را جبران کنند .
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین