پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۶۵۵۱
تاریخ انتشار : ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۷
هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو عصر روز گذشته با حضور در دفتر وزیر ورزش و جوانان با حمید سجادی دیدار و گفتگو کرد. نکته عجیب ماجرا اینجاست که هیچ عکسی از این دیدار منتشر نشده تا جایی که فدراسیون تکواندو با توسل به نرم افزار «فتوشاپ» تصویر سجادی را کنار ساعی قرارداده و روی سایت خود بارگذاری کرده است.

شعار سال: 
جماران نوشت: در اقدامی عجیب، فدراسیون تکواندو برای دیدار سجادی و ساعی، از تصویری فتوشاپی استفاده کرد.

هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو عصر روز گذشته با حضور در دفتر وزیر ورزش و جوانان با حمید سجادی دیدار و گفتگو کرد. این دیدار در حالی صورت گرفته که هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو اول اسفندماه سال گذشته حکم ریاست خود را از وزیر ورزش و جوانان دریافت و در این مدت بار‌ها از عدم دیدار خصوصی و گفتگو با حمید سجادی گلایه کرده بود.

دیدار فتوشاپی هادی ساعی و وزیر ورزش!
ساعی البته در این مدت در جلساتی با حضور رؤسای فدراسیون‌ها و مسابقات کشور‌های اسلامی با سجادی دیدار کرده بود، اما امکان دیدار خصوصی و مطرح کردن مشکلات تکواندو با وزیر ورزش و جوانان برای او فراهم نشده بود. اتفاقی که سرانجام روز گذشته طلسم آن پس از ۳۶۰ روز شکست و ساعی موفق به دیدار شخص اول ورزش کشور شد.

نکته عجیب ماجرا اینجاست که هیچ عکسی از این دیدار منتشر نشده تا جایی که فدراسیون تکواندو با توسل به نرم افزار «فتوشاپ» تصویر سجادی را کنار ساعی قرارداده و روی سایت خود بارگذاری کرده است.

دیدار فتوشاپی هادی ساعی و وزیر ورزش!

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری خبرآنلاین، تاریخ انتشار:۲۶ بهمن ۱۴۰۱، کدخبر:۱۷۳۱۸۸۴، www.khabaronline.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین