پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۸۸۹۲
تاریخ انتشار : ۰۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۷
اقدامات مسخره بدون ضمانت اجرایی، کم تاثیر و صرفا دارای وهن و توهین به شعور مردم را چگونه باید گزارش داد و به چه مرجعی گفت؟ اگر راه اندازی سامانه پیامکی کارگشا بود، الان تعزیرات و 124 باید غوغا می کرد. الان باید مردم مشکلی برای شکایت از نانواها نداشتند. سوال مان این است که پیشنهاد دهنده و تصویب کننده این طرح کیست؟ همان فرد را به دادگاه بکشانید. قیمت مرغ با عرضه تقاضا کنترل می شود نه سامانه پیامکی، اخوی عزیز.

شعارسال: وزارت جهادکشاورزی سامانه پیامکی برای اعلام فروشندگان مرغ بیشتر از قیمت مصوب را راه‌اندازی کرده است.

راه‌اندازی سامانه پیامکی اعلام گران‌فروشی مرغ + خودتان را گیرآورده اید یا مردم را؟

 این سامانه ایجاد شده تا هموطنان بتوانند فروش مرغ بیشتر از قیمت مصوب هر کیلوگرم ۷۳ هزار تومان را به صورت پیامکی اعلام کنند تا به آن رسیدگی شود.

هموطنان عزیز می‌توانند احتکار و یا فروش بالاتر از قیمت مصوب اعلامی را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۱۳۶ اعلام کنند.

در ارسال این پیامک ابتدا اسم استان، شهر و آدرس محل اعلام شود تا بازرسین نظارت بر کالا‌های اساسی وزارت جهاد کشاورزی بتوانند به آن رسیدگی کنند.

هموطنان همچنین می‌توانند عکس و فیلم تخلفات انجام شده در این زمینه را به آدرس "https://eitaa.com/keshavarziran" ارسال کنند.

سایت تحلیلی خبری شعارسال با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از سایت مشرق، تاریخ انتشار: 4خرداد1402، کدخبر: 1493094، www.mashreghnews.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین