پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۹۹۲۹
تاریخ انتشار : ۱۰ تير ۱۴۰۲ - ۲۳:۳۲
جنایات منافقین را نباید صرفا به جنایات برون گروهکی آنها مرتبط دانست. برخی از جنایات آنها بشکل فجیعی متوجه اعضای خودشان است. تصویری از یک خانم دکتر ارایه شده است. آیا این جلاد‌ را می شناسید؟! نفیسه بادامچی، دکتری‌ است که به دستور رجوی، رحم زنان عضو سازمان منافقین رو خارج می کرد. اسم این کارشان رو هم گذاشته بودند، عملیات قله آرمانی! عقیم کردن زنان در تناقض با قوانین حقوق بشری است که سلامت زنان را مورد تأکید قرار می‌دهد. این نسل‌کشی و ناقص کردن زنان در حالی صورت می‌گرفت که طبق بند «ه» ماده ۱۶ کنوانسیون حذف تمامی اشکال تبعیض علیه زنان، داشتن حقوق یکسان جهت تصمیم‌گیری آزادانه و مسئولانه در زمینه تعداد فرزندان و فاصله زمانی بارداری و دستیابی به اطلاعات، آموزش و وسایلی را که آن‌ها را برای اجرای این حقوق قادر می‌سازد از حقوق زنان به رسمیت شناخته است. همچنین بر اساس کنوانسیون جلوگیری از نسل‌کشی و مجازات مرتکبان «تحمیل استاندارد‌هایی به قصد جلوگیری از زاد و ولد اعضای گروه» مصداق بارز نسل‌کشی است. چه شد که این گونه شدند؟

شعارسال: بعد از فرار تعدادی از اعضای پیشین شورای رهبری مجاهدین از قرارگاه اشرف متوجه شدم که این زن در مثله کردن بسیاری از زنان مجاهد به بهانه‌های مختلف دست داشته و در بیرون آوردن رحم و تخمدان این زنان “به دستور مریم قجرعضدانلو” نقش کلیدی ایفا می‌کرده است.

نفیسه بادامچی پزشک یا شکنجه گر ؟

این رخداد مرا به یاد خاطره‌ای از این خانم انداخت وقتی که در سال ۱۳۷۸ به دلیل بیماری دیسک کمر که ناشی از کار‌های سخت اجباری آن زمان بود، در بیمارستان طباطبایی مجاهدین “واقع در بغداد” بستری شده بودم:

این خانم دکتر مسئولیت یک بخش از همان بیمارستان را برعهده داشت…بلافاصله بعد از اینکه عمل دیسک من در بیمارستان خصوصی بغداد پایان یافت، دوباره به بیمارستان طباطبایی منتقل شدم که در آنجا به مدت یکماه تحت مراقب باشم… نفیسه بادامچی که احتمالاً از همان ایام مثله کردن زنان را استارت زده بود دیگر آن مهربانی سابق را نداشت، زنی خشن و بی رحم شده بود که اولین ضربه را بعد از عمل به من وارد آورد، به این ترتیب که دستور داد از شب دوم حضورم در بیمارستان به نشست عملیات جاری که خودش در اتاق دیگر برگزار می‌کرد بروم و فاکت نویسی کنم و زیر ضرب توهین و افترا قرار گیرم!

من که از این دستور شوکه شده بودم چاره‌ای جز حضور در نشست را نداشتم و ناگزیر به شرکت در آن شدم، اما با توجه به اینکه کمرم را عمل کرده بودم و هنوز ده روز به کشیدن آن باقی مانده بود، قادر به نشستن روی صندلی نبودم و در این نشست سرپا ایستادم … ایستادن برای کسی که کمر خود را چند روز قبل عمل کرده باشد به مدت طولانی بسیار خطرناک است و دکتر جراح هم تأکید کرده بود که فقط در روز چند بار و هربار به مدت چند دقیقه قدم بزنم و بعد استراحت کنم، اما این خانم که درس خشونت را از مریم قجر یاد گرفته بود، با اینکه به عنوان یک پزشک می‌دانست که اینکار برای من ممنوع است با چشمانی نفرت بار به من نگاه می‌کرد… لحظاتی گذشت و کم کم متوجه شدم که از شدت درد دچار سرگیجه و ضعف شده ام به طوری که بعد از نیم ساعت تحمل از دستم خارج شد و به وی گفتم که دارم بر زمین می‌افتم. وی اجازه داد به اتاق برگردم و استراحت کنم، ولی به مدت یکروز تمام درد و ضعف شدیدی مرا در برگرفته بود.

وقتی توانستم کمی به حالت نرمال برگردم گزارشی در این رابطه نوشته و به خانم دیگری که از قدیم مرا می‌شناخت و از مسئولین همان بیمارستان بود نوشتم. وی “خواهر مینو” همسر سابق یکی از نمایشنامه نویس‌های مجاهد (حسین فرشید = پویا) بود که بعد از جریان طلاق‌های اجباری نتوانست این وضعیت را تحمل کند و همسر و دو دختر خود را در عراق رها نمود و به اروپا سفر کرد و هم اکنون نیز از مدافعان فرقه رجوی است … به هرحال “مینو” زنی فهمیده و مهربان بود که گذر زمان نتوانسته بود وی را تغییر حالت دهد و، چون از زمان قدیم با وی و همسر و دخترانش رابطه‌ای صمیمی داشتم، خیلی زود مسئله را پیگیری کرد و اجازه نداد نفیسه بادامچی مرا وادار به حضور در اینگونه نشست‌ها کند.

نفیسه بادامچی پزشک یا شکنجه گر ؟

این خاطره بسیار تلخ از نفیسه بادامچی بود که فراموش شدنی نیست. اما شگفت اینکه مسعود رجوی از بیماران بستری در بیمارستان هم نمی‌گذشت و آنان را وادار می‌کرد که در نشست‌های سرکوب موسوم به “عملیات جاری” شرکت کنند و در هنگام بستری بودن و درد کشیدن هم خود را مورد نقد قرار دهند که به فلان مسئله فکر کرده و یا از فلان موضوع ناراحت و منتقد بوده اند؛ و این دستگاه بشدت ضد انسانی سران فرقه رجوی بود که از نفیسه‌ها و نریمان‌ها که به زعم خود برای محو استثمار و استبداد به فرقه مجاهدین پیوسته بودند، شکنجه گر و سرکوبگر می‌ساخت.

شعارسال با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از سایت فراق، تاریخ انتشار: -، کدخبر: 906، feraghnews.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین